Coca Cola vs Ryterna (45:73)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca Cola“

2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 20:17 val., peržiūros: 1273

Sekamdienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kur jėgas surėmė „Coca cola“ ir svečių teisėmis atvykę „Ryterna“.

Rungtynės prasidėjo „Ryternos“ užtikrintu puolimu ( 0:6). A.Rinkevičius toliau dominavo po krepšiu ir svečiai didino pranašumą ( 3:14). „Coca cola“ niekaip nepavyko įveikti kietos varžovų gynybos, o „Ryterna“ su kiekviena minute didino atotrūkį ( 5:24). Antrame kėlinyje svečiai pradėjo „sausa“ atkarpa 7:0. „Coca cola“ sugebėdavo atsakyti tik pavieniais metimais (9:34). Per likusį laiką šeimininkams pavyko pralaužti varžovų gynyba ir skirtumą sušvelnino iki 23 taškų – 17:40.

Po ilgosios pertraukos tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau V.Stočkus smeigė tritaškių metimų ir skirtumas toliau mažėjo ( 25:43). Vis dėlto, svečiai surengė keletą greitų atakų ir vėl atstatė turėtą pranašumą. V.Stočkus toliau nestabdė apsukų iš tolimos distancijos, kur skirtumas tirpo (33:47). Kėlinuko pabaigą „Ryterna“ užbaigė spurtu 12:0 ( 33:59). Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai toliau išlaikė susikrautą pranašumą. „Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 45:73 (5:24, 12:16, 16:19, 12:14)

Coca Cola: Vytautas Stočkus – 21 tšk., Lukas Pilipavičius – 7 tšk., Tomas Gudas – 5 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Ryterna: Gintaras Rinkevičius – 20 tšk. (17 atk. kam.), Marius Giedraitis – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Aurimas Milūnas – 12 tšk., Modestas Šidlauskas – 11 tšk.

„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca Cola“ (2017 sausio 24 d., antradienis, 21:47 val.)„Ryterna“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:53 val.)„SD Ranga“ aštunfinalį pradėjo užtrinta pergale prieš „Coca-Colą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:20 val.)„Gėlių bankas“ po permainingos kovos įveikė „Coca Cola“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Ryterna“ be didelių pastangų sutriuškino „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Ryterna“ ketvirtfinalį pradėjo pasiekdami užtikrintą pergalę (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)Aurimo Miliūno tolimas metimas išplėšė „Ryterna“ ekipai pergalę prieš „Kauno technologijos universiteto“ komandą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:08 val.)