Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Coca Cola (59:49)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“

2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 21:07 val., peržiūros: 1333

Lapkričio 13 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Coca Colą“. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo iškovoję vieną pergalę ir du kartus buvo pralaimėję. „Coca“ Cola“ sąskaitoje buvo trys pergalės.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai (4:4). Vėliau „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (4:12). Galė kėlinio komandos žaidė apylygiai, o „Coca Cola“ sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 8:14.

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (11:17). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė penki taškai (14:19). Netrukus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ prisivijo varžovus (17:19). Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (20:23). Per likusį laiką be klaidų gynėsi „Coca Cola“, o jų šeši pelnyti taškai padėjo jiems įgyti trijų taškų persvarą (26:23).

Trečio kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Coca Cola“ (26:27). Antrą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (28:27). Po šio metimo šeiminikų puolimas užstrigo, o svečiai pelnė devynis taškus be atsako (28:36). Septintą minutę atsigavo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos puolimas ir jie prisivijo varžovus (35:36). Per paskutines dvi minutes „Coca Cola“ gynėsi be klaidų ir įgijo šešių taškų persvarą (35:41).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (44:41). Ketvirtą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Coca Cola“ (44:43). Vėliau „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ surengė spurtą, kurio metu pelnė 11 taškų be atsako (55:43). Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ išlaikė pranašumą ir įveikė varžovus rezultatu 59:49. Tai buvo antra „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos pergalė, o „Coca Cola“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos treneris M. Kudakauskis: „Šiandien stengėmės uždengti du varžovų lyderius, kurie žinome sumeta beveik visus komandos taškus. Daugiausia dirbome su jais. Taip pat buvo vienas iš tikslų sumažinti klaidų skaičių, nes praeitose rungtynėse padarėme virš 30. Tai nelabai padeda laimėti. Klaidų turėtų būti mažiau. Prastai pasirodė šiandien varžovų lyderiai. Aišku, sumetė kažkiek taškų, bet iki pergalės jiems pritrūko.“

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Tomas Vilimas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Egidijus Kumža – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Kadakauskis – 7 tšk.

Coca Cola: Tomas Gudas – 21 tšk. (12 atk. kam., 10 išpr. praž.), Vytautas Stočkus – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Pilipavičius – 8 tšk. (19 atk. kam.)

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Langvila“ ekipą (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:38 val.) „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ šešetą (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:45 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Gėlių banko“ pranašumą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:33 val.)Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ atsirevančavo „Kauno švarai“ ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Gėlių bankas“ po permainingos kovos įveikė „Coca Cola“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Celsio“ penketukas neasilaikė prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)