Coca Cola vs Gėlių bankas (65:70)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Gėlių bankas“ po permainingos kovos įveikė „Coca Cola“

2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 22:07 val., peržiūros: 2007

Sekmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių „Baltik Sport“ lygos pirmenybės, kur jėgas surėmė „Coca Cola“ (8/4) ir svečių teisėmis atvykę „Gėlių bankas“ (4/9).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Gėlių bankas“ , tačiau šeimininkai greitai atrado savąjį žaidimą ir išlygino rezultatą. Saulius Kepežinskas toliau tempė komandą ant pečių ( 8:16).Svečiai nestabdė apsukų ir pranašumas išaugo iki dviženklio. Kėlinuko pabaigoje „Coca Cola“ sugebėjo užpulti keletą greitų atakų ir sumažinti skirtumą iki 8 taškų – 19:27.

Antrame kėlinyje Vytautas Stočkus smeigė net keturis tritaškius metimus iš eilės ir leido šeimininkams persverti rezultatą į savas rankas ( 36:32). „Gėlių bankas“ pavyko atsigauti po šalto dušo, kur surengė sėkmingą atkarpą 7:0 ( 36:39). Vis dėlto, V.Stočkaus paskutinėmis sekundėmis taiklus tritaškis metimas išlygino rezultatą – 39:39.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. Pirmieji spurtą surengė „Gėlių bankas“, kur greitai atitolo nuo varžovų, bet „Coca Cola“ greitai susiemė į rankas ir vėl tolimais metimais gelbėjo situaciją – 52:53.

Ketvirtajame kėlinyja komandos apsikeitė tolimais metimais. „Gėlių bankas“ ekipai pavyko sustabdyti varžovų puolimą ir pranašumas išaugo iki 8 taškų ( 60:68). „Coca Cola“ kilo į lemiamą šturmą, tačiau sunkiai sekėsi realizuoti baudos metimus. „Gėlių bankas“ išsaugojo iki rungtynių pabaigos susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 65:70

Coca Cola: Vytautas Stočkus – 29 tšk., Mantas Šmigelskas – 23 tšk., Tomas Gudas – 10 tšk. (7 rezult. perd., 10 išpr. praž.)

Gėlių bankas (S): Saulius Kepežinskas – 26 tšk. (10 išpr. praž.), Rokas Druskis – 15 tšk., Karolis Folkmanas – 12 tšk. (7 rezult. perd.)

„Vėjų linija & Garliavos duona“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Coca cola“ ekipą. (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 00:17 val.)„Gėlių banko“ šešetukas įveikė „Remza & Langvila“ komandą (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)„Gėlių bankas“ pergalingai pradėjo aštuntfinalį (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 20:25 val.)„SD Ranga“ užtikrintai įveikė „Coca Colos“ krepšininkus ir keliauja tolyn (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai (2017 vasario 21 d., antradienis, 10:47 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca Cola“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 20:17 val.)„SD Ranga“ aštunfinalį pradėjo užtrinta pergale prieš „Coca-Colą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:20 val.)„Gėlių bankas“ metė rimtą iššūkį pirmąsias sezono rungtynes žaidusiems „Callcredit“ žaidėjams (2016 spalio 21 d., penktadienis, 00:19 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Gėlių bankas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 01:00 val.)