Gėlių bankas vs Baubilas & Verslo pasaulis (71:73)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Paskutinę sekundę Gėlių bankas išleido pergalę prieš Baubilas&Verslo Pasaulis

2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 22:15 val., peržiūros: 962

Šįvakar Įmonių lygos rungtynėse Gėlių Bankas priėmė Baubilas&Verslo Pasaulis krepšininkus. Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje užvirė tikra kova. Nors netaiklių metimų buvo daug sužaidus 5min po R.Druskis metimo šeimininkai pirmavo 8:4. Netrukus M.Samuolis smeigė tritaškį ir sumažino skirtumą iki minumumo. Kėliniui artėjant link pabaigos S. Kepežinsko ir Rokas Druskio tritaškiai leido išlaikyti nedidelę persvarą, bet varžovų gretose toliau sėkmingai rungtyniavo M.Samuolis pelnęs 5 taškus iš eilės, o iš viso surinkęs 10 per kėlinį. Antrajame kėlinuke vaizdas nesikeitė ir toliau vyko kova taškas į tašką. Keletas taiklių K.Armalis metimų į priekį vedė šeimininkus tuo tarpu svečių gretose dar 8 taškais pasižymėjo M.Samuolis. po dviejų kėlinių 32:33 priekyje Baubilas&Verslo Pasaulis.

Antroje mačo dalyje vaizdas nesikeitė, nei vienai komandai nepavyko atitrūkt daugiau nei per 5 taškus.Visą kėlinį pakaitomis Gėlių Banko gretose puolime sėkmingai rungtyniavo S.Kepežinskas bei K.Folkmanas, varžovų gretose šalia dar 2 M. Samuolio tolimų metimų 9 taškais prisidėjo D.Pocevičius, bet po 3 kėlinių 53:51 priekyje Gėlių Bankas. Ketvirtajame kėlinyje po sėkmingos atkarpos svečiai pabėjo į priekį 54:61, bet užtekų vos 3 atakų, kad rezultatas taptų lygus ir minutės pertraukėlės prašytų būtent Baubilas&Verslo Pasaulis. Likus 4 minutes vis dar buvo lygu tačiau nuo tada nežymią 2-4 taškų persvarą turėjo svečiai. Tikra drama virto paskutinės kėlinio sekundės. Likus 10 sekundžių 2 taškais atsilikinėjo šeimininkai, bet išprovokavus pražangą prie baudų metimo linijos stojo S.Kepežinskas. Abi baudos skriejo pro šalį ir Gėlių Bankas buvo privesti griebtis baudų taktikos, tiesa tai buvo ne taip paprasta kadangi jie teturėjo 1 komandinę baudą. Iki stebuklo trūko nedaug likus 5 sekundes K.Armalis perėmė kamuolį, tačiau paskutinę sekundę sugebėjo pramesti praktiškai iš po krepšio ir 71:73 galutiniu rezultatu ir pergale džiaugėsi Baubilas&Verslo Pasaulis vyrai

Po kietos kovos pergalę iškovojo „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:47 val.)Ryterna po dramatiškos kovos ir pratęsimo įveikė Baubilas&Verslo Pasaulis (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:50 val.)Per ketvirtą kėlinį vos du taškus sukrapštę „Kauno tiltai“ krito prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 00:03 val.)Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 23:13 val.)„SD Ranga“ po dramatiškos kovos įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)„Gėlių bankas“ pergalingai pradėjo aštuntfinalį (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 20:25 val.)„Rimo & Patikima linija“ nespėjo paskui „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:28 val.)D. Pocevičiaus dvitaškis leido „Baubilui & Verslo pasauliui“ perkopti aštuntfinalio barjerą (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Ryterna“ nesunkiai susivarkė su „Gėlių banko“ penketuku (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:26 val.)