Baubilas & Verslo pasaulis vs Kauno tiltai (76:52)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 28 d., Antradienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Per ketvirtą kėlinį vos du taškus sukrapštę „Kauno tiltai“ krito prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“

2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 00:03 val., peržiūros: 1290

Antradienį, vasario 28 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, tarp vietos „Baubilo & Verslo pasaulio“ ir svečių „Kauno tiltų“ ekipų. Visus tris kėlinius komandos žaidė apylygiai, tačiau lemiame ketvirtyje sugriuvę „Kauno tiltai“ turėjo pripažinti nesėkmę rezultatu 76:52 (17:17, 21:15, 18:18, 20:2).

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau ilgai nesnaudę „Kauno tiltai“ atsigavo ir persvėrė rezultatą savo naudai. Likusį laiką iki kėlinio pabaigos komandos žaidė praktiškai identiškai besikeisdamos taškais, ko pasekoje po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo lygus. Antrojo kėlinuko pradžioje kelias sėkmingas atkarpas sužaidęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau čia pat rezultatas ir vėl tapo lygus. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę šeimininkai išėjo ilsėtis turėdami šešių taškų pranašumą. 38:32.

Po ilgosios pertraukos kelis tritaškius iš eilės pataikę aikštės šeimininkai įgijo jau dviženklį pranašumą, tačiau taip lengvai nusileisti neketinę „Kauno tiltai“ iki kėlinuko pabaigos sumažino deficitą iki tų pačių šešių taškų. Paskutiniame ir lemiamame kėlinuke daug kas tikėjosi atkaklios kovos, tačiau jau pačioje pradžioje spurtą net 15:0 surengęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ išsprendė visus klausimus. Vos du taškus per kėlinuką pelnę „Kauno tiltai“ buvo priversti pripažinti pakankamai solidžią priešininkų pergalę. 76:52.

„Baubilas & Verslo pasaulis“: Rokas Kabašinskas – 18 tšk., Martynas Laukaitis – 17 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Ramūnas Švagždys – 14 tšk., Šarūnas Krilavičius – 12 tšk. (10 atk. kam.)

„Kauno tiltai“: Tomas Kmitas – 12 tšk., Mindaugas Staskevičius – 10 tšk., Mindaugas Mažeika – 9 tšk. (6 rezult. perd.)

„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)Po kietos kovos pergalę iškovojo „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:47 val.)Galingai trečiąjį kėlinuką sužaidę „Kauno tiltai“ įveikė „SD Rangą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:28 val.)Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 23:13 val.)Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Rimo & Patikima linija“ nespėjo paskui „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:28 val.)„Kauno tiltai“ garbingai priešinosi „Ryternai“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:51 val.)Paskutinę sekundę Gėlių bankas išleido pergalę prieš Baubilas&Verslo Pasaulis (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:15 val.)Beveik pusę komandos taškų įmetusio L. Kalėdos pastangų neužteko ‒ „Kauno Tiltai“ įrodė savo pranašumą prieš „Rapala“ komandą (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:47 val.)