Omega vs automokykla.lt (137:83)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 08 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „automokykla.lt“

2017 kovo 08 d., Trečiadienis, 19:35 val., peržiūros: 1083

Trečiadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ( 9/7) ir svečių teisėmis atvykę „automokykla.lt“ (9/7). Pirmajame susitikime „Omega“ varžovus įveikė 9 taškų pranašumu.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 13:14). Tarp ekipų toliau vyko tritaškių konkursas, kur taiklesni buvo „automokykla.lt“, tačiau „Omega“ surengė keletą greitų atakų ir susikrovė 4 taškų pranašumą ( 23:19). Per likusį laiką šeimininkai pasididino pranašumą iki 7 taškų ( 29:22). Antrame kėlinyje „Omega“ žaidė lyg ant bangos ir per keletą minučių pasididino pranašumą iki dviženklio. „automokykla.lt“ pavyko atsigauti , kur sušvelnino skirtumą iki 6 taškų. Likus žaisti tris minutes šeimininkai surakino varžovus gynyboje ir pranašumas išaugo iki 21 taško – 64:43.

Po ilgosios pertraukos „Omega“ toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą ( 81:51). Po minutės pertraukėlės „automokykla.lt“ žadė be ugnelės, o šeimininkai greitomis atakomis toli nuo varžovų ( 92:54). „Omega“ jau trečiajame kėlinyje pelnė šimtąjį tašką ( 100:60). Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „Omega“ toliau didino pranašumą, kur iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu - 137:83 (29:22, 35:21, 36:17, 37:23)

Omega: Juozas Keršys – 39 tšk. (15 atk. kam.), Jonas Puluikis – 27 tšk. (11 atk. kam., 10 rezult. perd.), Donatas Šliogeris – 20 tšk. (7 rezult. perd.), Lukas Piliponis – 19 tšk. (24 atk. kam., 10 rezult. perd.), Emilis Kuzabavičius – 15 tšk. (9 rezult. perd.), Karolis Valiulis – 11 tšk. (8 rezult. perd.)

automokykla.lt: Justinas Pileckas – 28 tšk., Martynas Gailiūnas – 26 tšk. (6 rezult. perd.), Jomantas Eibukas – 17 tšk.

Rungtynių pabaigoje „Omega“ sutvarkė „vyriškus reikalus“ prieš „Automokykla.lt“ (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 20:24 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Omega“ neturėjo vargo su „Rapala“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepaliko jokių šansų „automokykla.lt“ ekipai (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:21 val.)„Automokykla.lt“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:32 val.)Celsis atkaklioje kovoje pranoko automokykla.lt (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 21:04 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)Vienuolika tritaškių pataikęs Grant Aleksa atvedė „automokykla.lt“ į pergalę (2017 vasario 10 d., penktadienis, 23:16 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:43 val.)