Omega vs Alaina & Limobus (85:49)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 15 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą.

2017 vasario 15 d., Trečiadienis, 20:26 val., peržiūros: 1272

Trečiadienį, vasario 15 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, įvyko įmonių lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Omegos" ir svečiuose žaidę "Alaina & Limobus" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Omegos" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (18:11). Antrame kėlinyje šeimininkai sužaidė dar geriau ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 16 taškų – (37:21). Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, "Omegos" ekipa toliau bėgo nuo savo varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (85:49).

Pirmasis kėlinys prasidėjo „Omegos“ ekipos taikliu dvitaškiu metimu, vėliau savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti „Alaina & Limobus“ ekipai, po kurių sužaidus apie 3 minutes rezultatas buvo lygus – (2:2). Sužaidus dar 2 kėlinio minutes ir jam įpusėjus šeimininkai jau pirmavo dvigubu rezultatu – (10:5). Antroje kėlinio dalyje sužaidus apie minutę svečiams pavyko surengti spurtą – (2:6), po kurio skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo – (12:11). Visgi per likusį laiką „Alaina & Limobus“ ekipa papuolė į duobę, pralošė atkarpą – (6:0) ir primasis kėlinys baigėsi rezultatu – (18:11).

Antro kėlinio pradžia kiek sėkmingiau susiklostė „Omegos“ ekipai, kuriai sužaidus apie 2 minutes pavyko pirmą kartą rungtynėse įsiveržti į priekį dviženkliu taškų skirtumu – (24:14). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų išaugo per pusę – (28:14). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, komandos apsikeitė po keletą rezultatyvių atakų ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (37:21).

Trečiasis kėlinys kaip įprasta geriau prasidėjo „Omegos“ krepšininkams. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes skirtumas tarp komandų išaugo iki 20 taškų – (49:29). Antroje kėlinio dalyje svečiai toliau sunkiai rinko taškus ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (60:32).

Ketvirtasis kėlinys tarp komandų buvo tiktai formalumas. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes „Omegos“ krepšininkai pirmavo dvigubu rezultatu – (74:37). Per likusį laiką komandos apsikeitė po kelias rezultatyvias atakas ir ketvirtasis kėlinys baigėsi rezultatu – (85:49).

Po pralaimėtų rungtynių "Alaina & Limobus" ekipos treneris kalbėjo: "Varžovai šiandieną mus pranoko ūgiu ir to pasakoje labai daug taškų pelnė baudos aikštelėje. Šoklus, greiti, mes nesusikaupėme, paleidome ir vėliau nebepavyko pavyti."

Omega: Lukas Piliponis – 27 tšk. (11 atk. kam.), Karolis Valiulis – 12 tšk., Emilis Kuzabavičius – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Juozas Keršys – 11 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Zubavičius – 11 tšk.

Alaina & Limobus: Vytautas Čypas – 24 tšk., Remigijus Snieškus – 10 tšk. (14 atk. kam.), Saulius Grėbliauskas – 4 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 07 d., antradienis, 02:25 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Acme“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Alaina & Limobus“ ekipos (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:18 val.)„KTU“ turėjo vargo prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:29 val.)„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Omega“ neturėjo vargo su „Rapala“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Enerstena“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)