automokykla.lt vs Hidraulinės sistemos (62:87)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 03 d., Penktadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ nepaliko jokių šansų „automokykla.lt“ ekipai

2017 vasario 03 d., Penktadienis, 23:21 val., peržiūros: 1184

Vasario 3 -ąją, penktadienį, įvyko „Baltik Sport“ įmonių lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Automokykla.lt“ bei svečių statusą turėjusių „Hidraulinės sistemos“ komandų. Nuo pat rungtynių pradžios dominavę svečiai labai lengvai įveikė šeimininkus ir šventė pergalę rezultatu 62:87 (12:20, 10:22, 15:21, 25:24).

Pirmasias trys rungtynių minutes komandos žaidė lygiai (5:5), tačiau vėliau pradėjo ryškėti svečių pranašumas. Daugybė atkovotų kamuolių puolime, „automokykla.lt“ ekipos klaidos gynyboje ir leidimas varžovams pelnyti taškus su pražangomis leido „Hidraulinės sistemos“ komandai krautis pranašumą. Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes pirmajame ketvirtyje, svečių persvara pasiekė dviženklę taškų ribą (7:18). E. Šipilos tritaškis paskutinę kėlinio ataką šeimininkams leido kiek sumažinti atsilikimą – 12:20.

Antrajame kėlinyje šeimininkams nepaleisti dar labiau į priekį svečių sekėsi vos keleta pirmųjų antrojo ketvirčio minučių. Įpusėjus kėliniui skirtumas tarp komandų išaugo iki devyniolikos taškų (14:33). Antroje ketvirčioje dalyje šeimininkams pavyko kiek pristabdyti varžovus, tačiau tai tikriausiai menkai guodė „Automokykla.lt“ komandos žaidėjus, nes po ilgosios pertraukos skirtumas tarp komandų buvo dvidešimt taškų – 22:42.

Trečiajame kėlinyje ir toliau dominavo „Hidraulinės sistemos“. Dvidešimt trečiąją rungtynių minutę jų pranašumas išaugo jau iki dvidešimt septynių (24:51). „Automokykla.lt“ komanda aikštelėje lakstė be didesnės ugnelės akyse, komandinis žaidimas absoliučiai neveikė ir tik pavieniai invidualūs žaidėjų blykstelėjimai sukurdavo rezultatyvias atakas. Svečiai be didesnio vargo laimėjo ir trečiąjį ketvirtį bei dar labiau išaugino savo persvarą – 37:63.

Ketvirtajame kėlinyje liko sutvarkyti tik formalumus. Jo metu ir toliau dominavo svečiai, o jų pervara vienu metu siekė net trisdešimt šešis taškus, tačiau rungtynių pabaigoje „Hidraulinės sistemos“ ekipai kiek atsipalaidavus, „Automokykla.lt“ tuo pasinaudojo ir sugebėjo kiek sušvelninti rungtynių rezultatą. „Hidraulinės sistemos“ neabejotinai pelnytai iškovojo pergalę rezultatu 62:87.

Po pergalės, „Hidraulinės sistemos“ komandos trenerio postą užėmęs Karolis Šabūnas, teigė, jog komandos žaidimas be didesnės įtampos ir buvo jų koziris:

Rungtynės įsibegėjo gera linkme nuo pat pradžių, vyrai, kaip sakyt, be įtampos žaidė savo žaidimą, atsipalaidavę, gal tik šiek tiek daugoka klaidų sakyčiau, pagal mūsų kaip komandos sudėtį šiandieną, bet šiaip viskas neblogai. Ačiū.

Tuo tarpu „Hidraulinės sistemos“ komandos kapitonas Saulius Klimkevičius, interviu su treneriu metu, taip pat nepraleido progos atsakyti varžovams už replikas rungtynių metu:

Sakė varžovai supūvę seniai, o va padarė jaunimą… (šypsosi)

„Automokykla.lt“: Edgaras Šipila – 18 tšk., Justinas Pileckas – 9 tšk., Mantas Stankevičius – 7 tšk.

„Hidraulinės sistemos“: Tadas Vasiliauskas – 21 tšk., Liudas Čekavičius – 20 tšk. (10 atk. kam.), Martynas Kudakas – 15 tšk., Saulius Klimkevičius – 12 tšk. (10 atk. kam.)

„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai atsirevanšavo „Omegai“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 07 d., antradienis, 02:25 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Hidraulinės Sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Enerstena“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus (2017 sausio 17 d., antradienis, 00:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo pasiekė finalą (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 22:28 val.)