Omega vs Rapala (75:60)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ neturėjo vargo su „Rapala“

2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 21:32 val., peržiūros: 1274

Trečiadienį, lapkričio 30 – ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Omegos“ ir svečių „Rapalos“ komandos. Rungtynės prasidėjo nerezultatyviomis abiejų komandų atakomis. Pirmuosius rungtynių taškus sužaidus daugiau nei dvi minutes pelnė šeimininkų puolėjas G.Mickevičius pataikydamas iš toli, tačiau sekančioje atakoje savo taškų sąskaitą atidarė ir šeimininkai. „Omegos“ krepšininkai sužaidus daugiau nei pusę kėlinuko persverė rezultatą (6:5), o po spurto 11:2 po pirmojo kėlinuko turėjo 8 taškų persvarą – 15:7.

Antrasis kėlinukas prasidėjo rezultyvia šeimininkų ataka ir po M. Zubavičiaus dvitaškio skirtumas tarp komandų buvo jau dviženklis. „Rapalos“ puolimas visiškai sustojo – per 8 minutes pelnyti vos 2 taškai, o į savo krepšį praleista 14 taškų. Šeimininkai pirmavo jau 20 taškų skirtumu (29:9). Tiesa, kėlinuko pabaigoje svečiams krepšys visgi atsirišo, bet gynyba ir toliau šlubavo. Po dviejų kėlinių 17 taškų skirtumu priekyje buvo „Omegos“ krepšininkai – 35:18.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino, o šeimininkai neprisileido varžovų arčiau nei per 15 taškų. Abi komandos žaidė rezultatyvesnį ir kokybiškesnį krepšinį, nei pirmoje rungtynių pusėje. Svečiai bandė mažinti savo atsilikimą nuo varžovų, tačiau pastangos vaisių nedavė – po trijų kėlinių jie turėjo 19 taškų deficitą – 59:38.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje „Rapalos“ krepšininkai nutarė kilti į paskutinį šturmą ir prisivyti varžovus. Jie pelnė 6 taškus be atsako ir sumažino varžovų persvarą iki 13 taškų. Dar po kėlių minučių tritaškį pridėjo M.Pažėra, o L.Kalėda pelnė 5 taškus iš eilės ir komandas skyrė jau tik 9 taškai. Tai privertė, iki šiol ramiai rungtynes stebėjusį, „Omegos“ trenerį paprašyti minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės į aikštelę grįžę šeimininkai grįžo prie asmeninės gynybos ir vėl ėmė diktuoti sąlygas varžovams. „Rapalos“ krepšininkai ir toliau bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jie šį kartą jau skriejo pro šalį, o „Omegos“ žaidėjai ramiai užbaigė rungtynes ir šventė pergalę rezultatu 75:60.

Po rungtynių pakalbintas „Omegos“ treneris R.Zubavičius kalbėjo: „Šiandien kažkaip labai sunkiai pradėjom – puolimas buvo statiškas. Ketvirtame kėlinyje pakeitėme gynybą iš zoninės į asmeninę ir viskas susitvarkė. Pabaigoje per anksti patikėjome pergale ir nebesigynėme, todėl varžovai buvo prisiviję, bet vyrai rungtynes užbaigė drausmingai ir iškovojome pergalę.“

Omega: Lukas Piliponis – 20 tšk., Mantas Zubavičius – 19 tšk. (6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Donatas Šliogeris – 12 tšk., Jonas Puluikis – 11 tšk. (14 atk. kam.)

Rapala: Laurynas Kalėda – 23 tšk. (5 perimt. kam.), Mindaugas Pažėra – 16 tšk. (14 atk. kam., 8 rezult. perd.), Gediminas Mickevičius – 12 tšk.

„Celsis“ įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „automokykla.lt“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 19:35 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:16 val.)Visas rungtynes priekyje žengusi „Omega“ susitvarkė su „Acme“ (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:58 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nukovė Rapala komandą (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 15:11 val.)Antroje rungtynių pusėje įsižaidę „Omegos“ krepšininkai išlygino serijos rezultatą su „Rapala“ (2017 kovo 17 d., penktadienis, 22:20 val.)„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Omega“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:02 val.)