Coca Cola vs Baubilas & Verslo pasaulis (70:77)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baubilas & Verslo pasaulis“ paskutinėmis sekundėmis privertė pasiduoti „Coca cola“ ekipą.

2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 00:28 val., peržiūros: 1333

Sekmadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko Įmonių lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Coca cola" ir svečiuose žaidę "Baubilas & Verslo pasaulis" ekipos. Pirmasis kėlinys kiek geriau susiklostė "Coca cola" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (23:22). Antrame kėlinyje kiek sėkmingiau pavyko sužaisti svečių ekipai, kuriai po dviejų kėlinių pavyko pirmauti rezultatu – (33:39). Trečiame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai, bet priekyje vis dar buvo "Baubilas & Verslo pasaulis" ekipa – (49:55). Ketvirtame kėlinyje tarp komandų užvirė nuožmi kova iki pat rungtynių pabaigos ir tik paskutinėmis sekundėmis kiek tiksliau sužaidę svečiai iškovojo pergalę rezultatu – (70:77).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 5 iš eilės pelnytais "Baubilas & Verslo pasaulis" ekipos taškais. Netrukus savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti "Coca cola" ekipai, po kurių sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo – (2:5). Sužaidus dar apie 3 kėlinio minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams buvo pavykę įsiveržti į priekį rezultatu – (7:12). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje ėmė keistis. Šeimininkai įjungė didesnę pavarą ir ėmė po truputi artėti prie savo varžovų. Likus žaisti 3 minutes rezultatas tarp komandų buvo lygus – (16:16). Visgi kėlinį kiek sėkmingiau pavyko užbaigti šeimininkams, kuriems pavyko pirmauti minimaliu skirtumu – (23:22).

Antro kėlinio pradžia kiek geriau pavyko pradėti "Baubilas & Verslo pasaulis" ekipai, kuriai pavyko net tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti – (25:30). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus rezultatas tarp komandų vėl buvo lygus – (30:30). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko surengti spurtą – (3:9), po kurio antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (33:39).

Trečiasis kėlinys prasidėjo kiek sėkmingesniu "Coca cola" ekipos žaidimu, kuriai pavyko sužaidus apie 3 kėlinio minutes priartėti iki minimumo – (41:42). Prabėgus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė vis tas pats vienas taškas – (43:44). Visgi antroje kėlinio dalyje kiek sėkmingiau sužaidę svečiai vėl šiek tiek atsiplėšė nuo savo varžovų ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (49:55).

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo "Baubilas & Verslo pasaulis" ekipai, kuriai sužaidus pirmas 2 minutes pavyko padidinti skirtumą iki 9 taškų – (51:60). Sužaidus dar apie 3 kėlinio minutes ir kėliniui įpusėjus "Coca cola" ekipai vėl pavyko priartėti prie savo varžovų iki vieno tikslaus metimo – (59:61). Antroje kėlinio dalyje užvirė nuožmi kova. Komandos ėmė žaisti taškas į tašką ir likus žaisti apie vieną minutę rezultatas buvo lygus – (70:70). Visgi per likusį laiką šeimininkai nesugebėjo persverti rezultatą, leido svečiams pelnyti 7 taškus iš eilės ir rungtynės baigėsi rezultatu – (70:77).

Coca Cola: Tomas Gudas – 22 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Šmigelskas – 21 tšk., Vytautas Stočkus – 15 tšk. (5 perimt. kam.), Lukas Pilipavičius – 10 tšk.

Baubilas & Verslo pasaulis: Ramūnas Švagždys – 18 tšk. (8 išpr. praž.), Donatas Pocevičius – 16 tšk., Aidas Urbonas – 15 tšk. (8 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Domas Juknevičius – 13 tšk. (10 atk. kam.)

„Vėjų linija & Garliavos duona“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Coca cola“ ekipą. (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 00:17 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Omegos“ ekipą. (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ gerokai pasismagino dvikoje su „Rapala“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ nesunkiai susitvarkė su „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:55 val.)Permainingoje kovoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ palaužė „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:38 val.)Nervingose aštunfinalio rungtynėse „Baubilas & Verslo pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Artstone“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai (2017 vasario 21 d., antradienis, 10:47 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca Cola“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 20:17 val.)Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Ledo rūmuose“ ‒ lengva „Baubilas & Verslo pasaulis“ pergalė (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:37 val.)