Best 4 You vs ASS & Endress + Hauser (52:108)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

ASS&Endress + Hauser tiesiog nušlavė Best 4 You

2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 21:56 val., peržiūros: 791

Šįvakar J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje šeimininkai Best 4 You priėmė svečius ASS&Endress + Hauser vyrukus. Nuo pat susitikimo pradžios rungtynių likimas tarsi jau ir buvo aiškus, komandų lygių skirtumai buvo akivaizdūs aikštėje, kurioje sužaidus pusę kėlinio po 7 iš eilės A. Nausėdos taškų 6:22 priekyje buvo svečiai. Kėlinio pabaigoje keletas netikslių svečių atakų leido skirtumui augti šiek tiek kukliau ir po 1 kėlinuko fiksavo rezultatą 10:29. Antrajame kėlinuke toliau vyko kas daugiau įmes krepšinis. didžiulę persvarą įgiję svečiai gal kiek atsipalaidavo, o dėka keletos sėkmingų D. Milkinto metimų pavyko išlaikyti apie 20 taškų deficitą. Kėlinio pabaigoje 6 taškus taikliais dvitaškiais pelnęs A.Krylovas pagelbėjo šeimininkams, kad rezultatas iki pertraukos nebūtų toks triuškinantis taigi 28:52 po dviejų kėlinių.

Nors rungtynių likimas atrodė kaip ir aiškus trečiajame kėlinuke ASS&Endress + Hauser įjungėjo aukščiausią pavarą puolime ir žaisdami labai komandišką krepšinį siuntė vieną po kito kamuolius į varžovų krepšį. Daugiausia šiame ketvirtyje pasižymėjo 11 taškų pridėjęs ir tik antoje dalyje pasirodęs A.Sutkus, o po trijų kėlinių švieslentėje degė jau ne visai padorūs skaičiai 43:83. Atrodo pajutę kraujo kvapo skonį svečiai be atvangos ir toliau didino skirtumą ir paskutiniame ketvirtyje. A.Sutkus pelnė 101-ąjį tašką ir skirtumas perkopė 50-ies ribą 49:101. Tik 9 taškus sukrapštę šiame kėlinyje šeimininkai pasibaigus 40-ies minučių kovai turėjo pripažinti gana didelę ir skaudžią nesėkmę 52:108.

„RVG“ vos neprisižaidė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:35 val.)Nervingose rungtynėse ASS & Endress + Hauser namų aikštėje pripažino Acme pranašumą (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)L. Kurtinaičio vedama „ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos palaužė „Omegą“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)„ASS & Endress + Hauser“ tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:16 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Best 4 You“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:36 val.)Užtikrintai startavę „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Acme“ bei išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 00:04 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Restauratorių & Hausos“ penketukas negailestingai susidorojo su būriu „Best 4 You“ krepšininkų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:55 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)