Enerstena vs Best 4 You (81:65)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Best 4 You“ krepšininkus

2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 21:36 val., peržiūros: 1211

Sausio 8 dieną, 17:45 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Enerstena“ (šeimininkai) ir „Best 4 You“ (svečiai). Rungtynes labai galingai pradėjo „Enerstena“ krepšininkai, kurie spurtavo 9:0, tačiau vėliau prisileido varžovus artyn ir intriga sugrįžo. Vis tik antroje rungtynių dalyje „Enerstena“ ne tik išlaikė saugią distanciją nuo savo varžovų, bet sugebėjo galingai finišuoti ir pasiekė pergalę solidžiu rezultatu 81:65.

Rungtynių starte puikiai atrodė šeimininkai, kurie nieko nelaukdami nutolo ir varžovus lenkė rezultatu 9:0. Tiesiog tragiškai susiklosčiusi varžybų pradžia neišmušė „Best 4 You“ komandos iš vėžių ir netrukus ekipa atsitiesė. Dabar abi komandos jau rungtyniavo taškas į tašką, bet saugią distanciją vis dar išlaikė „Enerstena“. Abi komados tikrai negalėjo pasigirdi geru žaidimu puolant, o aikštelėje tikrai netrūko chaoso ar neapgalvotų spendimų. Tokia rungtynių eigą gal šiek tiek palankesnė buvo svečiams, kurie prieš prasidedant ilgajai pertraukai kiek sumažino savo atsilikimą. Po dviejų kėlinukų „Enerstena“ vis dar išlaikė pranašumą savo rankose 34:28.

Antroje rungtynių dalyje „Best 4 You“ nenuleido rankų, vis bandė atsitiesti tolimų metimų pagalba, bet jų varžovai taip pat turėjo ginklų. Puikiai šeimininkų gretose žaidę N.Aleknavičius ir R.Sadauskas padėjo savo komandai išlikti priekyje net ir sunkiausiais momentais, o savo lyderių vedama „Enerstena“ ketvirtame kėlinuke pabėgo tolyn. Svečiai dar priminė apie save, kuomet perėmė keletą kamuolių ir pelnė 8 taškus vos keletą akimirkų, tačiau tai buvo tik trumpas blykstelėjimas. Vėliau viskas sugrįžo į savo vietas, „Enerstena“ užtikrintai finišavo ir laimėjo dvikovą rezultatu 81:65.

Andrius Rimavičius („Enerstena“):

„nors žaidėme labai banguotai, bet pasiekėme tikrai svarbią pergalę, šioje grupėje galime kovoti, nors jau ir išbarstėme svarbius taškus“.

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 29 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Rytis Sadauskas – 21 tšk., Andrius Rimavičius – 13 tšk.

Best 4 You: Lukas Balasevičius – 20 tšk. (7 rezult. perd.), Mantas Maslenikovas – 20 tšk., Mantas Juščius – 11 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Acme“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Best 4 You“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Ryterna“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Best 4 You“ krepšininkais (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:19 val.)„Restauratorių & Hausos“ penketukas negailestingai susidorojo su būriu „Best 4 You“ krepšininkų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:55 val.)„RVG“ vos neprisižaidė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:35 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Remza & Langvila“ užtikrintai įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 23:48 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė „Enersteną“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)Aukštaūgių vedama „Artstone“ nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:48 val.)„Enersteną“ įveikę „Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmą pergalę šiame sezone (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Enerstena“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASS & Endress + Hauser“ komandos pranašumą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)