Best 4 You vs automokykla.lt (57:60)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„RVG“ vos neprisižaidė su „Best 4 You“

2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 19:35 val., peržiūros: 1259

Lapkričio 27 dieną, 17:15 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „RVG“ (svečiai). Rungtynės nuo pat pradžių buvo nerezultatyvios, krepšininkai sunkiai rinko taškus, tad antrame kėlinuke pasiektas „RVG“ komandos dešimties taškų pranašumas atrodė išties solidžiai. Vis tik „Best 4 You“ ekipa sugebėjo atsitiesi ir tai padarė net du kartus. Būtent sugrįžimas į rungtynes paskutinėmis minutėmis jiems suteikė progą išlyginti rezultatą. Tačiau lemiamas tritaškis skriejo pro šalį ir „RVG“ pasiekė nelengvą pergalę, rezultatu 57:60.

Rungtynių starte abi komandos labai sunkiai rinko taškus. Krepšininkai pramesdavo gausybė metimų net iš patogių padėčių, o skirtumas tarp ekipų išsilaikė minimalus. Vis tik antrame kėlinuke „RVG“ komandai pavyko nutoli, nuo suolo pakilęs M.Stankevičius įnešė daugiau jėgos ir agresyvumo, o jo ekipa nutolo per 10 taškų ribą. „Best 4 You“ taip ir neišjudino savo puolimo ir prasidedant ilgajai pertraukai buvo surinkę vos 21 taškelį. Rezultatas po dviejų kėlinukų 21:31.

Po ilgosios petraukos „Best 4 You“ pagaliau prisitaikė metant iš toli, o gera kova dėl atšokusių kamuolių leido žaidėjams ne vieną kartą kartoti netikslius metimus. Skirtumas nepastebimai nyko, kol galiausiai rezultatas tapo lygus. Nors „RVG“ sugebėjo dar kartą nutolti, bet dabar „Best 4 You“ žinojo, kad su varžovais galima kovoti lygiai ir dar kartą atsitiesė. L. Balasevičiaus tolimi metimai leido komandai dar kartą sugražinti intrigą ir nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis akimirkomis. „Best 4 You“ turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, nes M.Maslenikovas iš toli metė logišką ir paruoštą metimą, bet kamuolys į krepšį neįkrito. „RVG“ išvengė pratęsimo ir pasiekė nelengvą pergalę, rezultatu 57:60.

Best 4 You: Mantas Maslenikovas – 17 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Lukas Balasevičius – 11 tšk., Tomas Lincevičius – 10 tšk. (24 atk. kam.)

RVG: Mantas Stankevičius – 18 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Martynas Gailiūnas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Pakalniškis – 8 tšk.

„Ryterna“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Best 4 You“ krepšininkais (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:19 val.)Aukštaūgių vedama „Artstone“ nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:48 val.)„Acme“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Best 4 You“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Best 4 You“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 17:59 val.)„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:10 val.)ASS&Endress + Hauser tiesiog nušlavė Best 4 You (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 21:56 val.)„automokykla.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Acme“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Restauratorių & Hausos“ penketukas negailestingai susidorojo su būriu „Best 4 You“ krepšininkų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:55 val.)