Callcredit vs KUN & KAMS (88:74)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 12 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Puikus trečiasis kėlinys leido „Callcredit“ džiaugtis pergale prieš vienus lygos favoritų

2017 sausio 13 d., Penktadienis, 14:15 val., peržiūros: 1392

Ketvirtadienį, sausio 12 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos „Callcredit“ bei svečių „KUN & KAMS“. Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau tuomet prabudo ir jų varžovai ir netrukus stabilizavo padėtį. Komandos žaidė apylygiai iki pat trečiojo kėlinio, kurį užtikrintai laimėjo „Callcredit“ bei pasiklojo pamatus pergalei.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nesusidūrė su didesnėmis problemomis puolime ir išmesdavo gerai paruoštus metimus. To pasekoje, jie rungtynes pradėjo 10:0 spurtu, bet tuomet „KUN & KAMS“ ekipa prabudo su triukšmu. Daugiausiai tolimų metimų dėka, jie netrukus pavijo savo varžovus, o galiausiai ir persvėrė rezultatą. Jiems pavyko surengti 18:2 spurtą, bet kėlinio pabaigoje vėl kiek tvirčiau atrodė aikštelės šeimininkai, kuriems pavyko išlyginti rezultatą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:20. Antrojo kėlinio pradžioje komandos vėl tęsė apylygų žaidimą ir net nepajėgiausios sudėties susirinkusi svečių ekipa buvo pajėgi įkąsti. Kėliniui perkopus į antrąją pusę, „KUN & KAMS“ dar sugebėjo pelnyti septynis taškus be atsako ir įgyti lygiai tokį patį atotrūkį. Visgi, kėlinio pabaigoje „Callcredit“ sugebėjo sumažinti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:38.

Trečiąjį kėlinį su trenksmu pradėjo aikštelės šeimininkai. Dėka taiklių tolimų metimų, jiems pavyko surengti 14:2 spurtą, kuris leido jiems susigrąžinti dviženklį pranašumą. Vėliau „Callcredit“ ekipai pavyko dar labiau nutolti nuo savo varžovų, o ir šįkart su bėdom, išlaikant pranašumą, jie nesusidūrė. Taigi, po trijų kėlinių rezultatas buvo 63:48. Lemiamo ketvirčio metu „KUN & KAMS“ ekipa vis bandydavo priartėti prie savo varžovų, tačiau į kiek sėkmingesnį jų pasirodymą, aikštelės šeimininkai atsakydavo tuo pačiu ir greitai grąžindavo turėtą pranašumą. Galiausiai, ketvirtasis kėlinukas teliko tik formulumas ir „Callcredit“ ekipai pavyko įveikti vienus lygos favoritų, kuriems šį nesėkmė buvo trečioji paeiliui. Galutinis rungtynių rezultatas 88:74.

Callcredit: Arūnas Rimas – 25 tšk. (10 atk. kam.), Valdas Šluta – 25 tšk. (13 atk. kam.), Darius Šiumeta – 16 tšk., Vytautas Jurkevičius – 15 tšk. (11 rezult. perd.)

KUN & KAMS: Egidijus Pavalkis – 21 tšk., Darius Kuzmickas – 20 tšk. (11 atk. kam., 9 išpr. praž.), Aurelijus Urbonavičius – 14 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Henrikas Butkus – 13 tšk. (5 rezult. perd.)

Puikus ketvirtasis kėlinys padėjo „Lemorai“ įveikti „KUN & KAMS“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:10 val.)Nerezultatyvioje kovoje „Callcredit“ pasiekė pergalę prieš „Artstone“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:38 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos „Callcredit“ palaužė „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:30 val.)Ketvirtame kėlinyje visiškai sugriuvę „Callcredit“ pusfinalį pradėjo nesėkme (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)Tik ketvirtame kėlinuke pabudę „Callcredit“ krepšininkai turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Trečiąjį kėlinį užtikrintai laimėjusi „Callcredit“, laimėjo ir rungtynes (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)Po krepšiais dominavusi „Ryterna“ pasidabino bronzos medaliais (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 23:17 val.)L. Lukošenkino vedina „KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo su savo priešininkais (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 23:25 val.)„Callcredit“ antroje rungtynių pusėje lengvai įveikė „Lemorą“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Inirtingoje dvikovoje sėkmę prisijaukino „Callcredit“ (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:07 val.)