Callcredit vs Lemora (80:43)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Callcredit“ antroje rungtynių pusėje lengvai įveikė „Lemorą“

2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 22:30 val., peržiūros: 1163

Vasario 9 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Callcredit“ priemė svečius „Lemorą“. „Lemora“ buvo iškovoję septynias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Callcredit“ savo sąskaitoje turėjo aštuonias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 3:3. Vėliau nei vienai komandai nepavyko atitrūkti ir sužaidus šešias minutes „Callcredit“ paprašė pirmos minutės pertraukėlės. Po jos komandos toliau aktyviai kovojo ir sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė tik vienas taškas (15:14).

Sužaidus pirmas keturias antro kėlinio minutes komandas skyrė du taškai (22:20). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Callcredit“ (28:20) Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 12 taškų (35:23).

Sužaidus pirmas keturias trečio kėlinio minutes komandas vis dar skyrė 12 taškų (40:28). Septintą minutę „Lemora“ sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (42:32). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Callcredit“ (50:32). Kėlinio pabaigoje „Lemorai“ pavyko sumažinti varžovų persvarą dviem taškais (50:34).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Callcredit“, kurie pelnė 11 taškų be atsako (61:34). Tik penktą minutę pirmus taškus pelnė „Lemora“ (61:36). Antroje kėlinio pusėje puikiai gynėsi ir persvarą didino „Callcredit“. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:43. „Callcredit“ iškovojo devintą pergalę, o „Lemora“ pralaimėjo septintą kartą.

“Callcredit“ treneris T.Konovalovas paklaustas, kodėl pirmoje rungtynių pusėje komandos kovojo, o antroje varžovus galutinai palaužė, atsakė: “Komandos yra apylygės. Pirmoje pusėje, kol varžovam jėgų užteko žaidimas buvo kažkiek apylygis, o antroje rungtynių pusėje varžovai elementariai pavargo. Stengėmės kuo dažniau keisti žaidėjus, kad palaikytume tempą ir nuvargintume varžovus.“

Callcredit: Arūnas Rimas – 31 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Kęstutis Česnulevičius – 12 tšk., Martynas Lavrentjevas – 11 tšk., Vytautas Jurkevičius – 11 tšk. (6 rezult. perd.)

Lemora: Lukas Patašius – 18 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Martynas Švelnys – 9 tšk. (9 išpr. praž.), Eimantas Mikalajūnas – 7 tšk.

„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lemora“ įveikė „Enersteną“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Lemora“ pačioje rungynių pabaigoje palaužė „Vilmistą“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:37 val.)„Artstone“ atlakliose rungtynėse palaužė „Lemora“ ekipą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Callcredit“ antrą kartą įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Lemorą“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:23 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė SD „Rangą“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje užbaigė išvargusių „Lemora“ ekipos žaidėjų sezoną (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:24 val.)