Lemora vs Callcredit (73:77)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Po atkaklios ir permainingos kovos „Callcredit“ palaužė „Lemoros“ krepšininkus

2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 22:30 val., peržiūros: 1323

Sausio 8 d., sekmadienį, J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport “ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė turnyrinės lentelės kaimynai „Lemora“ (šeimininkai) ir „Callcredit“ krepšininkai. Iki šio susitikimo abiejų ekipų pergalių ir pralaimėjimų santykis buvo vienodas (5-3). Nenuostabu, kad ir visos rungtynės buvo be galo įtemptos ir atkaklios.

Rungtynių pirmojo ketvirčio pradžioje „Lemora“ po M. Švelnio metimo pirmavo 10:5. Ir nors „Callcredit“ labai greitai priartėjo iki 14:13, tačiau L.Macijauskas įsegė du tolimus šūvius, taip inicijuodamas šeimininkų spurtą, kuris leido pasibaigus pirmajam kėlinukui pirmauti 24:17.

Ir toliau „Lemora“ rungtynėse turėjo neženklią persvarą, o po E. Kvilio tolimo šūvio buvo priekyje 38:30. Visgi, M. Lavrentjevo ir A. Rimo tritaškiai kėlinuko pabaigoje leido „Callcredit“ priartėti prie šeimininkų per vieną metimą 42:40.

Trečiojo kėlinuko pradžioje svečiai po D. Šiumetos metimų įsiveržė į priekį 49:50. Visgi, keletas „Callcredit“ krepšininkų klaidelių vėl leido „Lemoros“ ekipai įsiveržti į priekį ir pasibaigus ketvirčiui pirmauti 58:56.

Ketvirtajame kėlinuke „Callcredit“, vedini A. Rimo, perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įsiveržė į priekį 64:70. Tačiau tada po tritaškį pataikė M.Švelnys ir T.Čeida, taip išlygindami rungtynių rezultatą 70:70. Visgi, kėlinuko pabaigoje ramiau sužaidę „Callcredit“ krepšininkai iškovojo labai svarbią ir sunkią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 73:77.

Lemora: Lukas Patašius – 20 tšk. (12 atk. kam.), Linas Macijauskas – 16 tšk., Martynas Švelnys – 11 tšk. (10 rezult. perd., 8 išpr. praž.)

Callcredit: Arūnas Rimas – 28 tšk. (14 atk. kam.), Darius Šiumeta – 19 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Vytautas Jurkevičius – 10 tšk.

Tik po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ nugalėjo „Lemora“ ekipą (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:49 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Artstone“ atlakliose rungtynėse palaužė „Lemora“ ekipą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)Nerezultatyvioje kovoje „Callcredit“ pasiekė pergalę prieš „Artstone“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:38 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė SD „Rangą“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Coca Cola“ po atkaklios kovos palaužė „Callcredit“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:47 val.)„SD Ranga“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 00:02 val.)Po atkaklios kovos „Restauratoriai & Hausa“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:49 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit.lt“ įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)