Remza & Langvila vs ASS & Endress + Hauser (83:79)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Trečiajame kėlinuke spurtavusi „Remza & Langvila“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“

2017 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 23:12 val., peržiūros: 1030

Ketvritadienį, vasario 23 dieną, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, H pogrupio rungtynės, tarp vietos „Remza & Langvila“ ir svečių „ASS & Endress + Hauser“ ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie antroje kėlinio pusėje sustojo ir šeimininkai trūktelėjo į priekį. Puolime puikiai žaidę svečiai vėl sugebėjo persverti rezultatą ir kontroliuoti rungtynes. Po pertraukos, kurį laiką komandos žaidė apylygiai, bet po Ž. Zakraso tolimų metimų šeimininkai perėmė žaidimo iniciatyvą ir ją išlaikę iki galo šventė pergalę rezultatu – 83:79 (19:16, 20:30, 19:8, 25:25)

Rungtynių pradžioje žaidimas geriau klostėsi svečiams, kurie atitrūko 4:10, o šeimininkų metimai vis skriedavo pro šalį. Įpusėjus kėliniu, savąjį žaidimą atradę „Remza & Langvila“ krepšininkai ėmėmažinti varžovų persvarą ir netrukus išsiveržė į priekį (15:14). Geriau startavę, bet po to sustoję svečiai per paskutinias penkias minutes pelnė tik 4 taškus. Po pirmojo kėlinio priekyje buvo šeimininkai – 19:16. Antrojo ketvirčio pradžioje žaidimas išsilygino ir rezultatas žymiai nesikeitė. Sužaidus šešias minutes „Remza & Langvila“ krepšininkai įgijo rekordinę 6 taškų persvarą (30:24), bet „ASS & Endress + Hauser“ krepšininkai spurtavo 0:6 ir išlygino rezultatą. Netrukus šeimininkai išsikvėpė, jiems nesisekė rasti būdų kaip užpulti, o ir gynyba pradėjo šlubuoti, tuo pasinaudoję svečiai išsiveržė į priekį ir pradėjo tolti nuo varžovų. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios šeimininkams nepavyko susiimti ir „ASS & Endress + Hauser“ komanda įgijo 7 taškų pranašumą – 39:46.

Po pertraukos, žaidimas vėl klostėsi apylygiai, o svečių ekipa įpusėjus kėliniui tebeturėjo 6 taškų persvarą – 45:51. Ir tik antroje kėlinio pusėje po 3 iš eilės Ž. Zakraso tritaškių „Remza & Langvila“ krepšininkai perėmė žaidimo vadžias į savo rankas ir įgijo 4 taškų persvarą – 57:53. Svečiai nesugebėjo atsigauti po nokdauno ir po trijų kėlinių turėjo 4 taškų deficitą – 58:54. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje šeimininkai greit įgijo dviženklę persvarą (67:56). Svečiai stengėsi kuo greičiau sumažinti deficitą, gelbėtis tolimais metimais, tačiau ankstyvas skubėjimas pelnyti taškus vaisių nedavė. Įpusėjus kėliniui komandiškai žaidę aikštės šeimininkai tebeturėjo 11 taškų persvarą – 76:65. Vis tik, didesnį atsipalaidavimą jautę šeimininkai kiek atleido žaidimo vadžias, ko pasekoje „ASS & Endress + Hauser“ sumažino deficitą, bet „Remza & Langvila“ krepšininkai vistiek pasiekė pergalę rezultatu 83:79.

Remza & Langvila: Tadas Dudzevičius – 17 tšk. (16 atk. kam.), Žilvinas Zakrasas – 17 tšk., Narūnas Čekaitis – 14 tšk., Lukas Baliūnas – 14 tšk.

ASS & Endress + Hauser: Giedrius Prabulis – 37 tšk. (6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Almantas Sutkus – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Čepkauskas – 9 tšk.

Visas rungtynes pirmavusi „Remza & Langvila“ užtikrintai įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 23:48 val.)Po krepšiais karaliavusi „Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 23:49 val.)„Remza & Langvila“ įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Permainingoje kovoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ palaužė „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:38 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo penktą pergalę paeiliui, įveikę „ASS & Endress + Hauser“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:45 val.)Pogrupio lyderių kovoje visa galva pranašesni buvo „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:44 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)Nerezultatyviose varžybose „Remza & Langvila“ šventė pergalę prieš „Rimo & Patikima Linija“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)