Remza & Langvila vs Lietuvos geležinkeliai (82:79)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 07 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Po krepšiais karaliavusi „Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Lietuvos geležinkelius“

2017 kovo 07 d., Antradienis, 23:49 val., peržiūros: 1329

Antradienį, kovo 7 -ąją dieną, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje buvo sužaidos KKL „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, H pogrupio rungtynės, kur jėgas surėmė šeimininkų „Remza & Langvila“ ir svečių „Lietuvos geležinkeliai“. Pirmąjame susitikime „Remza & Langvila“ įveikė varžovus 11 taškų pranašumu ( 68:57).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Lietuvos geležinkeliai“, kurie įpusėjus kėliniui turėjo 5 taškų persvarą ir diktavo sąlygas aikštelėje – 6:11. Dar po kelių minučių svečiai įgijo rekordinę – 10 taškų persvarą (6:16). Tada žaidimo tempas šiek tiek krito ir skirtumas tarp komandų žymiai nebekito. Kėlinuko pabaigoje „Remza & Langvila“ surengė keletą greitų išpuolių ir skirtumas aptirpo iki 8 taškų – 15:23.

Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir per keturias minutes sumažino varžovų persvarą iki minimumo – 24:25. „Lietuvos geležinkeliai“ greitai atsigavo po šalto dušo, ir laimėję atkarpą 0:5 susigrąžino apčiuopiamą persvarą. Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tačiau kėlinio pabaige šeimininkai kiek išsikvėpė ir tuo pasinaudoję svečiai vėl padidino savo persvarą iki dviženklės. Po dviejų kėlinių priekyje visdar buvo geležinkeliečiai – 30:40.

Po ilgosios pertraukos komandos neblogai pasižymėjo puolime, tačiau per keturias minutes rezultatas nepakito – svečiai pirmavo – 39:47. Vis dėlto, antroje kėlinio pusėje svečiai pradėjo byrėti tiek puolime, tiek gynyboje ir iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes „Remza & Langvila“ išlygino rezultatą – 53:53. Šeimininkai nemažino apsukų ir po 4 iš eilės pelnytų N. Čekaičio taškų po trijų kėlinių turėjo 5 taškų pranašumą – 58:53.

Ketvirtame kėlinyje „Remza & Langvila“ toliau diktavo savo sąlygas žaidimas, tačiau „Lietuvos geležinkeliai“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir pasinaudoję varžovų atsipalaidavu laimėjo atkarpą net 2:16 ir įpusėjus kėliniui turėjo 5 taškų persvarą – 68:73. Likus žaisti tris minutes šeimininkai surengė spurtą 7:2 ir likus žaisti minutę vėl išlygino rezultatą – 78:78. Šeimininkams pergalę atnešė taiklus T. Galinausko tolimas metimas likus žaisti truputį daugiau nei pusę minutės. Per likusį laiką svečiams nebepavyko pasižymėti ir tai buvo viskas. Banguotai vykusias rungtynes laimėjo „Remza & Langvila“ rezultatu – 82:79 (15:23, 15:17, 28:13, 24:26).

* „Remza & Langvila“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių net 60 – 32.

Remza & Langvila: Tadas Dudzevičius – 16 tšk. (12 atk. kam.), Raimondas Baliūnas – 15 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Narūnas Čekaitis – 15 tšk. (14 atk. kam.), Žilvinas Zakrasas – 11 tšk., Tadas Galinauskas – 10 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Tadas Šimkus – 29 tšk., Simas Ragauskas – 21 tšk. (11 išpr. praž.), Tomas Žvirblis – 13 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Mindaugas Visockis – 11 tšk.

„Remza & Langvila“ įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Iššvaistę solidžią persvarą „Remza & Langvila“ krito prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:42 val.)„Rapala“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:10 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Remza & Langvila“ užtikrintai įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 23:48 val.)Sezono rungtynes sužaidęs N. Čekaitis padėjo „Remza & Langvila“ komandai įveikti „Lietuvos geležinkelius“ ir žengti į kitą etapą (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Enerstena“ didele taškų persvara įveikė negausiai susirinkusius „Lietuvos geležinkelius“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:47 val.)Trečiajame kėlinuke spurtavusi „Remza & Langvila“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)„Remza & Langvila“ neturėjo vargo dvikoje su „Rimo & Patikima linija“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:06 val.)