Remza & Langvila vs Enerstena (87:73)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 21 d., Antradienis, 21:00 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Visas rungtynes pirmavusi „Remza & Langvila“ užtikrintai įveikė „Enersteną“

2017 vasario 21 d., Antradienis, 23:48 val., peržiūros: 1367

Antradienį, vasario 21 dieną, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, H pogrupio rungtynės, tarp vietos „Remza & Langvila“ ir svečių „Enerstena“ ekipų.

Rungtynių pradžioje žaidimas geriau klostėsi šeimininkams, kurie atitrūko 11:4, o svečių metimai vis skriedavo pro šalį. Visą kėlinį savojo žaidimo neatradę „Enerstenos“ krepšininkai sunkiai tvarkėsi ir gynyboje. Šeimininkai sužaidus aštuonias minutes pagavo savojo žaidimo bangą, galutinai perėmė iniciatyvą ir įgijo dviženklę persvarą, kurią išsaugojo iki ketvirčio pabaigos. Po pirmojo kėlinio priekyje buvo šeimininkai – 25:12. Antrojo ketvirčio pradžioje žaidimas išsilygino ir rezultatas žymiai nesikeitė. „Enerstena“ krepšininkai per likusį laiką pagaliau įsižaidė ir pradėjo užtikrinčiau žaisti puolime. Netrukus šeimininkai išsikvėpė, jiems nesisekė rasti būdų kaip užpulti, o ir gynyba pradėjo šlubuoti, tuo pasinaudoję svečiai ėmė mažinti varžovų persvarą. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios svečiams nepavyko pasivyti varžovų, „Remza & Langvila“ komanda išsaugojo 9 taškų pranašumą – 42:33.

Po pertraukos, kurį laiką, žaidimas dar klostėsi apylygiai, tačiau vėliau spurtavę svečiai sumažino deficitą iki 4 taškų (48:44). Trečiojo kėlinuko viduryje žaidimas vėl išsilygino, abi komandos vis apsikeidavo rezultatyviomis atakomis, bet šeimininkai vėl sužaidė gerą atkarpą ir atkūrė turėtą dviženklį pranašumą – 60:49. „Enerstenos“ krepšininkai nepasidavė ir sugebėjo priartėti iki 8 taškų, tačiau šeimininkai vėl geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir išsaugojo dviženklę persvarą – 65:55. Paskutinės rungtynių dalies eigoje komandos ir vėl žaidė apylygiai, todėl skirtumas tarp jų praktiškai nesikeitė, o įpusėjus kėliniui komandiškai žaidę aikštės šeimininkai pradėjo triuškinti varžovus 20 taškų skirtumu – 80:60. Vis tik, didesnį atsipalaidavimą jautę šeimininkai kiek atleido žaidimo vadžias, ko pasekoje „Enerstena“ sumažino deficitą, bet „Remza & Langvila“ krepšininkai vistiek pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 87:73.

Remza & Langvila: Tadas Dudzevičius – 18 tšk., Raimondas Baliūnas – 15 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Mindaugas Mingėla – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Baliūnas – 11 tšk., Darius Dzimidavičius – 10 tšk.

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 25 tšk. (9 išpr. praž.), Edgaras Daniliauskas – 12 tšk. (15 atk. kam.), Rytis Sadauskas – 10 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Antroje rungtynių pusėje „Lemora“ įveikė „Enersteną“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:15 val.)Trečiajame kėlinuke spurtavusi „Remza & Langvila“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Po krepšiais karaliavusi „Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 23:49 val.)„Remza & Langvila“ įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Best 4 You“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė „Enersteną“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:30 val.)Iššvaistę solidžią persvarą „Remza & Langvila“ krito prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:42 val.)Sezono rungtynes sužaidęs N. Čekaitis padėjo „Remza & Langvila“ komandai įveikti „Lietuvos geležinkelius“ ir žengti į kitą etapą (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)