Rapala vs Celsis (79:87)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 02 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Celsis“ įveikė „Rapalą“

2017 sausio 02 d., Pirmadienis, 22:14 val., peržiūros: 1313

Sausio 2 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Rapala“ priemė svečius „Celsį“. „Rapala“ buvo iškovoję penkias pergales ir keturis kartus buvo pralaimėję. „Celsio“ sąskaitoje buvo keturios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė trys taškai (7:10). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (9:12). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Rapala“ (14:12). Likus kiek mažiau nei trim minutėm iki kėlinio pabaigos „Rapala“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos svečiai baigė kėlinį gynyboje žaisdami be klaidų (14:19).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė „Celsis“, kuris pamažu didino persvarą. Trečią minutę komandas skyrė 14 taškų (18:32), o netrukus svečių persvara padidėjo iki 16 taškų (20:36). Visgi antroje kėlinio pusėje „Rapala“ surengė spurtą, kurio metu šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako (28:36). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais (32:42).

Pirmomis trečio kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Svečiai taškus rinko tritaškiais, o šeimininkai atsakydavo taikliais dvitaškiais metimais. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 12 taškų (42:54). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Celsis“ žaidė užtikrintai ir neleido varžovams prisivyti (51:64).

Ketvirtą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „Rapala“, bet „Celsis“ surengė spurtą 0:9 (53:73). Visgi jau baigiantis antrai minutei „Rapala“ atsakė pelnydami 12 taškų be atsako (63:73). Vėliau komandos žaidė lygiai. Devintą minutę komandas skyrė 12 taškų (71:83). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Rapala“ ir likus mažiau nei 40 sekundžių minutės pertraukėlės paprašė „Celsis“ (79:83). Per likusį laiką „Celsis“ žaidė užtikrintai (79:87). „Celsis“ pasiekė penktą pergalę, o „Rapala“ pralaimėjo penktą kartą.

„Celsio“ treneris L.Pečkaitis: „Šiandien laimėjom, nes tikriausiai buvome geresni. Visai kitas nusiteikimas, jau antras ratas. Šiandien ūgio truputi trūko, bet tai kompensavo greičiu. Daug komandos žaidėjų vėl nebuvo, o vienas iš komandos puolėjų gavo traumą. Pritrūko jėgų, galėjome ir ramiau sužaisti.“

Rapala: Mindaugas Pažėra – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Laurynas Kalėda – 22 tšk., Raimundas Mickevičius – 16 tšk. (11 atk. kam.)

Celsis: Ignas Krukonis – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Valatkevičius – 17 tšk., Mantas Valatkevičius – 16 tšk., Gediminas Pečkaitis – 14 tšk. (15 atk. kam.)

„Omega“ neturėjo vargo su „Rapala“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:12 val.)Tik po atkaklios kovos „Rapala“ įveikė „SD Ranga“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:14 val.)Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)„Celsis“ dar kartą užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:49 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Kauno švara“ įveikė „Rapalą“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:16 val.)Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.)