Restauratoriai & Hausa vs Vilmista (77:62)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 17 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“

2017 sausio 17 d., Antradienis, 22:18 val., peržiūros: 1295

Antradienį, sausio 17 dieną. Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos „Restauratorių & Hausos“ ir svečių „Vilmistos“ ekipų. Nors žaidimas klostėsi pakankamai apylygiai, vis atitrūkdavę aikštės šeimininkai pabėgo ir rungtynių pabaigoje, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 77:62 (23:9, 17:15, 21:13, 16:15).

Susitikimą geriau pradėję aikštės šeimininkai iškart įgijo kelių taškų atotrūkį, tačiau čia pat iš toli pasižymėję svečiai pasivijo priešininkus. Vis tik, ir vėl trumpą atkarpą sužaidę „Restauratoriai & Hausa“ įgijo devynių taškų persvarą. Kėlinuko pabaigoje „Vilmistą“ į priekį timptelėjęs M.Vilimas skirtumą tarp komandų sumažino iki keturių taškų. Antrą kėlinuką spurtu 0:6 pradėję svečiai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau iniciatyvos ilgai neišlaikė, nes čia pat sėkminga atkarpa atsakę „Restauratoriai & Hausa“ ne tik susigrąžino iniciatyvą, bet ir įgijo dešimties taškų pranašumą. Nepaisant to, ketvirtį ir vėl geriau užbaigę „Vilmistos“ žaidėjai deficitą sumažino iki šešių taškų. 40:34.

Po ilgosios pertraukos kurį laiką žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau įpusėjus ketvirčiui vieną atkarpą geriau sužaidę aikštės šeimininkai įgijo vienuolikos taškų persvarą. Kėlinuko pabaigoje ir toliau sėkmingai greitas atakas užbaigdavę „Restauratoriai & Hausa“ įgijo keturiolikos taškų atotrūkį. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje spurtavę „Vilmistos“ krepšininkai ir vėl prisivijo varžovus, tačiau pastarieji nesnaudė ir atsakę „sausa“ atkarpa susigrąžino dviženklį atotrūkį, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos bei pasiekė pergalę rezultatu 77:62.

„Restauratoriai & Hausa“: Povilas Mickūnas – 32 tšk. (5 rezult. perd., 8 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Martynas Veršinskas – 24 tšk., Augustas Mikalonis – 8 tšk. (5 rezult. perd.)

„Vilmista“: Egidijus Plenta – 18 tšk. (12 atk. kam.), Giedrius Džiaugys – 16 tšk., Mantas Vilimas – 14 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnių problemų įveikė „Callcredit“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 00:38 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)Restauratoriai & Hausa įveikė Celsis (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:09 val.)Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)