Vilmista vs Callcredit (66:71)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 23 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Inirtingoje dvikovoje sėkmę prisijaukino „Callcredit“

2017 sausio 24 d., Antradienis, 00:07 val., peržiūros: 1271

Sausio 23-ios vakarą J.Dobkevičiaus sporto salėje jėgas surėmė iš turnyrinės lentelės dugno bandanti išsikaptyti „ Vilmista“(šeimininkai), bei iš lentelės vidurio aukštyn kopianti „Callcredit“(svečiai). Abiem komandom tai buvo svarbus taškas ir sezonui persiritus į antrąją pusę, kiekvienose rungtynėse verdant vis nuožmesnei kovai šis vakaras buvo ne išimtis. Tik prasidėjus rungtynėms „Callcredit“ iškart rado savo lyderį, pirmus 7 taškus pelnęs A.Rimas tempė komandą puolime, tiesa varžovai irgi turėjo savo atsakymą, keletas taiklių aukštaūgio G.Rinkevičiaus bei E.Plenta metimų neleido atitrūkti. Pirmasis ketvirtis baigėsi 2 taškų persvarą turint „Callcredit“ ekipai.

Antrajame kėlinyje ir toliau virė nuožmi kova nei vienai komandai nepavykstant pabėgti daugiau nei per pora metimų ir nors kėlinio viduryje taiklus A. Rimo tritaškis vėl leido lengviau kvėptelt svečiams įgijant 5 taškų persvarą dar iki pertraukos „Vilmista“ rezultatą išlygino.

Ir visgi antroji mačo pusės pradžia atrodė po truputį pradėjo ryškinti vos šešiese susirinkusių „Vilmistos“ žaidėjų jėgų stygių. Atkarpa 8-0 ir kėliniui įpusėjus jau kiek apčiuopiamesnę 9 taškų persvarą įgija svečiai. Po minutės pertraukėlės žaidimas vėl išsilygina, o aidint trečiojo kėlinuko pabaigos signalui vis dar gan trapią 7 taškų persvarą išlaiko „Callcredit“ vyrai.

Ketvirtajame kėlinyje vyrai pečius surėmė dar tvirčiau ir kovos tikrai nestigo. Aikštelės šeimininkai nebeturėdami ką prarasti ir atiduodami dar likusią dalį jėgų sugebėjo atkurti intrigą, bei sumažinti skirtumą iki 2 taškų, negano to apmaudi G.Mikėno nesportinė pražanga svečiams nedavė apčiuopiamos naudos, nes baudų metimai skriejo pro šalį. Apmaudu, bet stebuklo sukurti nepavyko, keletas vėliau sekusių taiklių metimų nuo baudų linijos ir baigęsi jėgos, bei netikslūs metimai skelbė galutinę rezultatą 66:71 „Callcredit“ naudai.

Kauno tiltai vyriškoje kovoje vis tik pripažino Callcredit pranašumą (2017 kovo 24 d., penktadienis, 00:35 val.)„KUN & KAMS“ pernelyg nepervargo kovoje su „Callcredit“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Artstone“ išsvaistė dviženklę persvarą ir vos neprisižaidė su „Callcredit“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Coca Cola“ po atkaklios kovos palaužė „Callcredit“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:47 val.)Ketvirtame kėlinyje visiškai sugriuvę „Callcredit“ pusfinalį pradėjo nesėkme (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnių problemų įveikė „Callcredit“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 00:38 val.)Nerezultatyvioje kovoje „Callcredit“ pasiekė pergalę prieš „Artstone“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:38 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno tiltų“ pergalė prieš „Callcredit“ (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos „Callcredit“ palaužė „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)