Callcredit vs Kauno tiltai (67:55)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Kauno tiltai vyriškoje kovoje vis tik pripažino Callcredit pranašumą

2017 kovo 24 d., Penktadienis, 00:35 val., peržiūros: 1168

Kauno energijos sporto salėje vėlus ketvirtadienio vakaras ne tik užsitęsė, bet ir buvo ištikrųjų karštas. Įmonių lygos ketvirtfinalyje Callcredit priėmė Kauno tiltai vyrus. Svečiai po E.Gramauskas ir T.Kmitas tolimų metimų šoko į priekį 6:1, tačiau tolesni kėlinio įvykiai jiems klostėsi tiesiog tragiškai. Vedini savo lyderio A.Rimas šeimininkai laimėjo atkarpą net 18:2 ir po pirmo kėlinuko pirmavo 19:8. Antrajame kėlinuke kova apsilygino, o didžiausia kova vyko tarp D.Šiumeta, bei M.Latkauskas, kurie dažniausiai atsakinėdavo į vienas kito taiklius metimus ir vedė komandas į priekį puolime. Visa kova reiškė. kad po 2 kėlinių 37:26 pirmavo Callcredit.

Nors trečiajame kėlinuke svečiai dar bandė kabintis į atlapus ir sugebėjo aptirpdyti skirtumą iki 8 taškų, tačiau arčiau žengti šeimininkai nebeleido, o A.Rimas sumestos baudos, bei dar vienas tolimas šūvis ir po 3 kėlinių išlikusi solidi šeimininkų persvara 52:40. Ketvirtojo kėlinio pradžioje du taiklūs V.Šiupinys dvitaškiai dar labiau skandino svečius ir nepaisant keletos sėkmingesnių E.Gramauskas epizodų puolime dar du A.Rimas tolimi dūriai išssprendė rungtynių likimą. Nepaisant akivaizdaus skirtumo svečiai kietai ir garbingai kovojo iki pat pabaigos, o kontaklų netrūko visų varžybų metu. Galutinis rezultatas 67:55 pergalę šventė Callcredit vyrai.

Callcredit: Arūnas Rimas – 26 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Darius Šiumeta – 13 tšk. (9 išpr. praž.), Valdas Šluta – 9 tšk. (12 atk. kam.)

Kauno tiltai: Modestas Latkauskas – 12 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Tomas Kmitas – 11 tšk., Edvinas Gramauskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Inirtingoje dvikovoje sėkmę prisijaukino „Callcredit“ (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:07 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo lengvą pergalę (2017 kovo 07 d., antradienis, 01:11 val.)„Kauno tiltai“ garbingai priešinosi „Ryternai“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:51 val.)Ketvirtame kėlinyje visiškai sugriuvę „Callcredit“ pusfinalį pradėjo nesėkme (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Coca Cola“ po atkaklios kovos palaužė „Callcredit“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 01:10 val.)„Kauno tiltai“ po įtemptos dvikovos įveikė savo varžovus minimaliu skirtumu (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 00:21 val.)Nerezultatyvioje kovoje „Callcredit“ pasiekė pergalę prieš „Artstone“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:38 val.)„Kauno tiltai“ užtikrintai įveikė „Gėlių banką“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)