automokykla.lt vs Celsis (98:52)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 19 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Automokykla.lt“ sutriuškino „Celsį“ ir išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą

2017 kovo 19 d., Sekmadienis, 19:10 val., peržiūros: 1094

Kovo 19 dieną, 15:00 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „Įmonių“ lygos, „Mažosios“ taurės komandos „Automokykla.lt“ (šeimininkai) ir „Celsis“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų aštunfinalio rungtynių (pirmąją dvikova rezultatu 78:71 buvo laimėję „Celsio“ krepšininkai). „Automokykla.lt“ žaidėjai šį kartą buvo nusiteikę rimtam revanšui ir lygiai su varžovais rungytniavo tik vieną kėlinuką. Vėliau „Automokykla.lt“ spurtavo su tokia jėga, kad skirtumas kone per keletą minučių pasiekė 20 taškų ribą, o puikiai pataikomi tritaškiai metimai leido dominuoti likusio laiko metu. Negausiai susirinkę „Celsio“ žaidėjai neturėjo jokių vilčių ir pripažino varžovų pergalę rezultatu 98:52 (12:12, 38:15, 22:14, 26:11).

Nors susitikimo pradžioje „Automokykla.lt“ iš karto pabėgo tolyn, bet netrukus krepšys jiems visiškai užsirišo ir kantriai žaisdami „Celsio“ krepšininkai išlygino rezultatą. Gana nerezultatyvus, tačiau lygus žaidimas vyko maždaug pusantro kėlinuko, o tuomet „Automokykla.lt“ užgriuvo varžovus nesustabdomu puolimu. „Automokykla.lt“ praktiškai kiekvienoje atakoje stengėsi atakuoti iš toli, o dabar visi iki vieno metimai pasiekė tikslą. Vos per pusę kėlinuko skirtumas šoktelėjo iki 20 taškų ribos, o prasidedant ilgajai pertraukai „Celsio“ deficitas buvo jau ir triuškinamas. „Automokykla.lt“ pirmavo rezultatu 50:27.

Antroje rungtynių dalyje „Automokykla.lt“ net neketino sustoti, komanda ir toliau išlaikė puikų taiklumą atakuojant iš toli, o skirtumas nesustodamas augo. „Celsis“ tiesiog neturėjo resursų stabdyti varžovus, nes jų gretose buvo vos vienas atsarginis žaidėjas. „Automokykla.lt“ tuo puikiai pasinaudojo, dažnas aikštės spaudimas padėjo perimti ne vieną kamuolį, o pasireikšti aikštėje galėjo ir mažiau rungtyniaujantys žaidėjai. Nors „Automokykla.lt“ ir nesurinko 100 taškų, bet varžovams už pralaimėjimą atsirevanšavo su kaupu 98:52.

automokykla.lt: Martynas Gailiūnas – 22 tšk. (7 rezult. perd.), Justinas Pileckas – 22 tšk., Mantas Stankevičius – 17 tšk. (8 rezult. perd.), Vilius Ramonas – 13 tšk.

Celsis: Julius Svirka – 17 tšk. (12 atk. kam.), Augustas Tamulionis – 11 tšk., Gediminas Linkus – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„automokykla.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alaina & Limobus“ komandos pasipriešinimą (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:15 val.)„automokykla.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Acme“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Automokykla.lt“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:32 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:12 val.)Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Ryterna“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Artstone“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:45 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:14 val.)Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę „automokykla.lt“ krepšininkai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)„Celsio“ penketukas neasilaikė prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)