Enerstena vs Rimo & Patikima linija (59:70)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Enersteną“ įveikę „Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmą pergalę šiame sezone

2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 20:50 val., peržiūros: 1114

Gruodžio 18 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „Rimo & Patikimą liniją“. „Enerstena“ buvo iškovoję vieną pergalę ir septynis kartus buvo pralaimėję. „Rimo & Patikima linija“ sąskaitoje buvo septyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Ketvirtą minutę komandas skyrė du taškai (2:0), o netrukus persvara šeimininkų padidėjo iki šešių taškų (6:0). Baigiantis pirmai kėlinio pusei tritaškį pataikė „Rimo & Patikima linija“ (6:3). Netrukus „Enerstenos“ persvara padidėjo iki septynių taškų (10:3). Po septynių svečių iš eilės pelnytų taškų rezultatas tapo lygus (10:10). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Rimo & Patikima linija“, kurie įgijo šešių taškų pranašumą (15:21).

Antro kėlinio pradžioje „Enerstena“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (18:21). Visgi vėliau šeimininkų puolimas užstrigo, o „Rimo & Patikima linija“ pelnė 12 taškų be atsako (18:33). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o įpusėjus rungtynėms „Rimo & Patikima linija“ turėjo 17 taškų pranašumą (25:42).

Trečio kėlinio pradžioje komandos pelnė po du taškus, bet vėliau svečių tritaškis padidino jų persvarą iki 20 taškų (27:47). „Rimo & Patikima linija“ neleido varžovams sumažinti skirtumo iki vienženklio ir atkūrti intrigos. Sužaidus 30 minučių komandas skyrė 14 taškų (39:53).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo „Rimo & Patikima linija“ dvitaškiu, bet vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Enerstena“ (47:55). Taiklus svečių tritaškis nutraukė „Enerstenos“ spurtą (47:58). Vėliau komandos žaidė lygiai, o antroje kėlinio pusėje po šešių be atsako pelnytų taškų svečių persvara padidėjo iki 17 taškų (52:69). Rungtynės baigėsi rezultatu 59:70. „Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmą pergalę, o „Enerstena“ pralaimėjo aštuntą kartą.

„Rimo & Patikima linija“ komandos treneris: „Sunkiai, bet pagaliau iškovojome pirmą pergalę šiame sezone. Padidinome treniruočių skaičiu ir su komanda pradėjome rimčiau dirbt treniruočių klausimu.“ Paklaustas, kuo buvo stipresni už varžovus, treneris atsakė: „Manau, pagrindinė priežastis, kad padidinome treniruočių skaičių ir pradėjome dirbti kaip komanda.“

Enerstena: Justinas Mašeckis – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Nerijus Aleknavičius – 16 tšk. (11 atk. kam.), Andrius Rimavičius – 9 tšk. (11 atk. kam.)

Rimo & Patikima linija: Arvydas Rudžianskas – 27 tšk. (7 išpr. praž.), Eligijus Jocys – 17 tšk., Linas Ratautas – 10 tšk.

„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Rimo & Patikima linija“ nespėjo paskui „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:28 val.)„ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Rimo & Patikima linija“ ekipą. (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Remza & Langvila“ neturėjo vargo dvikoje su „Rimo & Patikima linija“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:06 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)Užtikrintas žaidimas rungtynių pabaigoje lėmė „Rimo & Patikima linija“ krepšininkų pergalę (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 20:40 val.)Po ilgosios petraukos įsibėgėjusi „Enerstena“ įveikė „Remza & Langvila“ šešetuką (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Best 4 You“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:36 val.)Įmonių lygos starte „Rimo & Patikimos linijos“ debiutą apkartino „Kauno tiltai“ (2016 spalio 16 d., sekmadienis, 21:44 val.)