Lietuvos geležinkeliai vs Rimo & Patikima linija (61:59)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 04 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą

2017 kovo 04 d., Šeštadienis, 21:18 val., peržiūros: 1038

Penktadienį, kovo 3 – ąją diena, A. Sabonio krepšinio centre buvo sužaistos KKL „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, H pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidusių „Lietuvos geležinkėlių“ ir svečių „Rimo & Patikima linija“ komandos. Banguotos rungytynės prasidėjo nerezultatyviai, o per pirmąjį kėlinuką nei viena komanda neįrodė savo pranašumo, tačiau galingai antrojo kėlinio pabaigą sužaidę įgijo dviženklę persvarą. Svečiai neleido labiau padidinti persvaros ir stabilizavo savo žaidimą, o spurtavę ketvirtojo kėlinio pabaigoje turėjo 8 taškų persvarą, bet jos neišsaugojo ir šeimininkai šventė pergalę – 61:59 (14:14, 18:8, 13:16, 16:21)

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai ir kiek atitrūko, tačiau netrukus savo taškų sąskaitą atidarę svečiai netrukus išlygino rezultatą, o įpusėjus ketvirčiui jau pirmavo – 9:10. Kurį laiką žaidimas aikštelėje išsilygino, komandos sunkiai rinko taškus ir skirtumasženkliai nesikeitė. Tokia tendencija išsilaikė iki kėlinio pabaigos ir po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo lygus – 14:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos ir toliau žaidė tarsi apsimiegojusios, žaidime buvo nemažai broko. Per pirmąją kėlinio pusę nei vienai komandai nepavyko atitrūkti, tačiau „Lietuvos geležinkėlių“ komanda turėjo minimalią persvarą – 21:20. Porą minučių abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, kol likus žaisti tris minutes, šeimininkai įjungė aukštenę pavarą ir gerai sužaidę kėlinio pabaigą įgijo dviženklę persvarą – 32:22.

Po pertraukos šeimininkai nemažino apsukų ir sužaidus keturias minutes „Rimo & Patikima linija“ deficitas buvo jau 14 taškų. Antrojoje rungtynių dalyje žvaliau atrodę šeimininkai įpusėjus kėliniui ir toliau kontroliavo rungtynių eigą – 38:27. Per likusį laiką vyko kova taškas į tašką ir nors svečiams pavyko kelis kartus sumažinti varžovų persvarą iki 5 taškų, tačiau oponentų šturmą atlaikę „Lietuvos geležinkelių“ krepšininkai po trijų kelinių tebepirmavo rezultatu – 45:38.

Lemiama runtynių dalis prasidėjo 5 svečių taškais be atsako ir „Rimo & Patikima linija“ krepšininkai išlyginę rezultatą grįžo į rungtynes. Šeimininkai turbūt buvo per anksti buvo patikėję pergale ir ketvirtąjame kėlinuke priminė tik savo šešėlį – daug klaidų, pramestų metimų iš gerų padėčių, o kur dar skylėta gynyba, kuri leido „Rimo & Patikima linija“ komandai antroje kėlinio pusėje įgyti 8 taškų persvarą – 48:56. Šeimininkams neliko nieko kito tik prašyti minutės pertraukėlės, kuri iškart davė rezultatą – per dvi minutes geležinkeliečiai spurtavo 8:0 ir išlygino rezultatą. Iki rungtynių pabaigos likus šiek tiek daugiau nei minutei svečiai realizavo vieną baudos metimą iš dviejų ir vėl išsiveržė į priekį (57:56). „Lietuvos geležinkėlių“ komanda netrukus surengė dvi rezultatyvias atakas ir likus žaisti aštuoniolika sekundžių turėjo 3 taškų persvarą. Svečiai bandė tolimais metimais išlyginti rezultatą, tačiau jie skiriejo pro šalį, bet A.Rudžianskas atkovojo kamuolį puolime ir dvitaškiu nubraukė varžovų persvarą iki minimumo. „Rimo & Patikima linija“ bandė gelbėtis prasižengdami prieš varžovus, T.Žvirblis realizavo tik vieną metimą iš dviejų (61:59) ir svečiai dar turėjo 3 sekundes, tačiau jų tolimas metimas skriejo pro šalį ir tai buvo viskas šiose rungtynėse, nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai „Lietuvos geležinkėliai“ šventė saldžią pergalę rezultatu – 61:59.

Po laimėtų rungtyinų pakalbintas „Lietuvos geležinkelių“ komandos treneris T.Žvirblis džiaugėsi pergale, tačiau nebuvo patenkinkas komandos žaidimu: „Prastai vertinu šiandien mūsų komandos žaidimą, nes kai varžovai atsistojo į „zoną“, mes pradėjom mesti tik tritaškius, neieškodami kitų būdų kaip pelnyti taškus, o tolimi metimai mums nepakrito ir tai atsiliepė mūsų žaidimui. O paskutines minutes susiėmėm ir parodėm kaip iš tikro galim žaisti’

Lietuvos geležinkeliai: Simas Ragauskas – 16 tšk. (12 atk. kam.), Tadas Šimkus – 15 tšk., Mindaugas Visockis – 12 tšk.

Rimo & Patikima linija: Marius Rudžionis – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Eligijus Jocys – 14 tšk., Arvydas Rudžianskas – 13 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė „Enersteną“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:30 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ atsilaikė prieš „Omegą“ ir pasiekė pirmą pergalę (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:02 val.)Lietuvos geležinkeliai pervažiavo RIMO&Patikima linija barjerą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 17:59 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)Nerezultatyviose varžybose „Remza & Langvila“ šventė pergalę prieš „Rimo & Patikima Linija“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Rimo & Patikima linija“ ekipą. (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)