Lemora & Minaltra vs Kaunas Metal (89:84)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 11 d., Penktadienis, 19:05 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“

2022 vasario 11 d., Penktadienis, 20:17 val., peržiūros: 287

Vasario 11 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko Įmonių lygos C pogrupio ekipos – "Lemora & Minaltra" (11-0) ir "Kaunas Metal" (6-4).

Rungtynių pradžioje po dviejų A. Miliūno tritaškių "Kaunas Metal" išsiveržė į priekį 6:8. Visgi, pirmo kėlinio pabaigoje spurtą surengę "Lemora & Minaltra" pasibaigus kėliniui atitrūko dviženkliu pranašumu 23:10.

Antrajame kėlinuke vis laikėsi apie dešimties taškų skirtumas rungtynėse, tačiau kėlinio pabaigoje baudų metimais "Lemora & Minaltra" vėl kiek nutolo. Įpusėjus susitikimui 49:32.

Trečiojo kėlinio pradžioje G.Palinauskas smeigė du tritaškius, vėliau rezultatyviai sužaidė M.Čipas, o tai padėjo "Kaunas Metal" ekipai priartėti iki 63:57.

Lemiamame kėlinyje "Kaunas Metal" po M. Čipo prasiveržimo ir tritaškio rezultatas tapo lygus 74:74. Bet tada L.Damušis pataikė du tolimus metimus, vieną iš jų su varžovo pražanga, po kurių „Kaunas Metal“ jau nebepajėgė priartėti iki kovinio atstumo. Galutinis susitikimo rezultatas 89:84 (23:10, 26:22, 14:25, 26:27).

14 taškų

„Lemora & Minaltra“ po gražios kovos palaužė „Plastena“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Lemora & Minaltra“ susitvarkė su „Remza“ kolektyvu (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 kovo 22 d., antradienis, 20:42 val.)„Freda“ po nelengvos kovos palaužė „Kaunas Metal“ (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai įveikė „Omegos“ ekipą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 20:24 val.)Kauno krepšinio lygos 2021/2022 starte ‒ „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Kaunas Metal“ (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 20:12 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Saldogą ‒ Košmarą“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai susitvarkė su be keitimų žaidusiais „Vilmista“ (99:81) (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 22:21 val.)„Freda“ užtikrinta pergale pradėjo ketvirtfinalio seriją su „Kaunas Metal“ (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 21:54 val.)