Eldažnis & Limobus.lt vs Lemora & Minaltra (79:107)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 03 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Eldažnį & Limobus.lt“

2022 sausio 03 d., Pirmadienis, 22:05 val., peržiūros: 397

Sausio 3 dieną Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Eldažnis & Limobus.lt" priemė svečius "Lemora & Minaltra" komandą. "Eldažnis & Limobus.lt" buvo iškovoję vieną pergalę ir šešis kartus buvo pralaimėję. "Lemora & Minaltra" buvo laimėję septynis kartus ir nei karto nebuvo pralaimėję.

Pirmus keturis taškus rungtynėse pelnė "Lemora & Minaltra", bet antrą minutę pirmus taškus pelnė "Eldažnis & Limobus.lt" (2:4). Vėliau komandos žaidė rezultatyviai, sužaidus dvi su puse minutės rezultatas buvo 5:11. Penktą minutę, po dviejų taiklių tritaškių ir dvitaškio priekyje buvo "Eldažnis & Limobus.lt" 15:11. Likus trims minutėms "Eldažnis & Limobus.lt" pirmavo tik vienu tašku (19:20), o "Eldažnis & Limobus.lt" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių netikėtai priekyje buvo "Eldažnis & Limobus.lt" (28:27).

Antro kėlinio pradžioje tritaškį pataikė "Lemora & Minaltra" (28:30). Kėlinio viduryje svečiai padidino persvarą iki penkių taškų (30:35), o šeimininkų puolimas vis labiau strigo. Septintą minutę svečiai prašė minutės pertraukėlės, o po jos pataikė tritaškį (32:40). Devintą minutę skirtumas padidėjo iki 13 taškų (32:45), o "Eldažnis & Limobus.lt" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki 16 taškų (36:52).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais metimais (40:57). Persvarą svečiai buvo padidinę iki 21 taško, bet šeštą minutę "Eldažnis & Limobus.lt" ją sumažino iki 17 taškų (47:64). Kėlinio paskutinėmis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 19 taškų (55:74). Ketvirto kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė rezultatyviai. Antroje pusėje komandos taikliai atakavo, žaidė rezultatyviai ir svečiai dar labiau nutolo. Rungtynės baigėsi rezultatu 79:107.

14 atk. kam.

„SDG & Gym+ & Volinta Group“ be kovos nugalėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Adma“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Saldogą ‒ Košmarą“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)Plastena nepasigailėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 08:55 val.)„Lemora & Minaltra“ po gražios kovos palaužė „Plastena“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Promatik“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai įveikė „Omegos“ ekipą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 20:24 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Eldažnio & Limobus.lt“ komandą (2022 vasario 01 d., antradienis, 21:10 val.)„Lemora & Minaltra“ susitvarkė su „Remza“ kolektyvu (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“ (2022 vasario 11 d., penktadienis, 20:17 val.)