Lemora & Minaltra vs Plastena (88:80)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 06 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lemora & Minaltra“ po gražios kovos palaužė „Plastena“

2022 sausio 06 d., Ketvirtadienis, 23:20 val., peržiūros: 373

Ketvirtadienį, sausio 6 d., Kauno technikos profesinio mokymo centro salėje, įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Lemora & Minaltra“ ir svečiai „Plastena“.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo greitu ir dvitaškiais paremtu žaidimu. Tą kiek geriau sekėsi daryti aikštelės šeimininkams, kurie įgijo 7 taškų pranašumą. Vėliau geresnę atkarpą sužaidė svečių ekipa. Per likusį kėlinuko laiką komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis ir rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:11. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo Lemora & Minaltra“ , kuri laimėjo atkarpą 7:0 ir įgijo jau 10 taškų pranašumą. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai ir tas skirtumas tarp komandų svyravo labai neženkliai. Galiausiai aikštelės šeimininkams pavyko išlaikyti solidų pranašumą iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 47:33.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė keliais taikliais metimais, o tuomet šeimininkai pelnė 5 taškus be atsako ir taip padidino savo pranašumą iki 15 taškų. Visgi, tuomet svečiai pradėjo žaisti greitai, naudojosi tuo, kad aikštelės šeimininkai laiku negrįždavo į gynybą ir sumažino atsilikimą iki 9 taškų, tačiau tai truko neilgam, nes šeimininkai vėl sužaidė kelias greitas atakas ir pabėgo į priekį - 70:56. Ketvirtajame kėlinyje svečiai pradėjo sunkiai mažinti atsilikimą. Daugiau nei pusę kėlinio Lemora & Minaltralaikė 15 taškų pranašumą ir jau buvo nusiteikę pergalės neatiduoti. Rungtynės baigėsi rezultatu – 88:80.

5 rezult. perd.

„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“ (2022 vasario 11 d., penktadienis, 20:17 val.)„Lemora & Minaltra“ susitvarkė su „Remza“ kolektyvu (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 kovo 22 d., antradienis, 20:42 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Saldogą ‒ Košmarą“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai įveikė „Omegos“ ekipą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Lemora & Minaltra“ iškovojo gana ramią ir užtikrintą pergalę (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Lemora & Minaltra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:29 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai susitvarkė su be keitimų žaidusiais „Vilmista“ (99:81) (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 22:21 val.)„Remza“ iškovojo gan nesunkią pergalę prieš „Plastena“ (93:73) (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:51 val.)