Freda vs Promatik (104:71)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 04 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Freda“ nugalėjo „Promatik“ ekipą

2022 balandžio 04 d., Pirmadienis, 22:18 val., peržiūros: 387

Jachtklube įvyko Įmonių lygos atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko "Freda" ir "Promatik".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Tik ketvirčio pabaigoje "Freda" sugebėjo susikrauti penkių taškų atotrūkį ( 25:20). Antrame kėlinyje "Freda" sugebėjo pasididinti pranašumą iki dviženklio, tačiau "Promatik" puikiai išnaudojo greitas atakas ir sušvelnino skirtumą iki 6 taškų – 46:40.

Po ilgosios pertraukos toliau "Promatik" buvo sunkiai įkandamas riešutėlis varžovams ir tik kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai sugebėjo susigrąžinti turėtą pranašumą ( 71:58). Ketvirtame kėlinyje pradėjo ryškėti "Fredos" pranašumą, o "Promatik" ekipai nepavyko sukurti intrigos ir pergalę šventė šeimininkai, rezultatu – 104:71 (25:20, 21:20, 25:18, 33:13)

Andrius Jonynas

„Freda“ nugalėjo „Saldoga ‒ Košmarą“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ nugalėjo „Promatik“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Freda“ lengvai palaužė „ Saldoga ‒ Košmarą“ (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:44 val.)Visas rungtynes pirmavę „Freda“ įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Freda“ įtikinama pergale atidarė sezoną (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 19:37 val.)„Freda“ po nelengvos kovos palaužė „Kaunas Metal“ (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Plastena“ antroje ketvirto kėlinio pusėje palaužė „Promatik“ komandą (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 21:36 val.)Galingu greitu puolimu „Freda“ lengvai įveikė „Donelaičio“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Remza“ čiupo „Įmonių“ lygos bronzą (2022 gegužės 27 d., penktadienis, 20:00 val.)