Donelaičio vs Freda (82:122)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 21 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Galingu greitu puolimu „Freda“ lengvai įveikė „Donelaičio“ komandą

2022 vasario 21 d., Pirmadienis, 21:31 val., peržiūros: 406

Vasario 21 dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Donelaičio" priemė svečius "Fredą". "Donelaičio" buvo laimėję septynis kartus ir tris kartus buvo pralaimėję. "Freda" buvo laimėję 10 kartų ir du kartus buvo pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo "Freda", kuri antrą minutę pirmavo rezultatu 0:7. Netrukus pirmus taškus taikliu tritaškiu pelnė "Donelaičio" (3:7). Kėlinio viduryje "Fredos" persvara buvo padidėjusi iki devynių taškų (7:16). Antroje kėlinio pusėje šiek tiek geriau žaidė "Freda", kurie padidino persvarą iki 15 taškų (17:32).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes skirtumas stipriai padidėjo, komandos žaidė greitai (19:44). Vėliau persvara sparčiai augo "Fredos" naudai, prasidėjus antrai kėlinio pusei "Freda" pirmavo rezultatu 21:59. Kėlinio paskutinėmis minutėmis geriau žaidė "Donelaičio", o sužaidus du kėlinius komandas skyrė 32 taškai (31:63).

Trečiame kėlinyje komandos žaidė greitai, keitėsi taikliais metimais. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 35 taškai (56:91). Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, "Freda" laimėjo rungtynes rezultatu 122:82.

Vytenis Gailiūnas

Visas rungtynes pirmavę „Freda“ įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Remza“ palaužė „Donelaičio“ (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 21:30 val.)Atkakliose rungtynėse „Omegą“ įrašė pirmą pralaimėjimą „Donelaičio“ komandai (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 20:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „Freda“ įveikė „Coca ‒ Colą“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)Nesulaikomai puolime žaidusi „Freda“ nepaliko vilčių “Coca-Cola“ ekipai (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Freda“ lengvai palaužė „ Saldoga ‒ Košmarą“ (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:44 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Freda“ nugalėjo „Promatik“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:54 val.)