Saldoga ‒ Košmaras vs Freda (67:80)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 07 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Freda“ nugalėjo „Saldoga ‒ Košmarą“

2022 vasario 07 d., Pirmadienis, 21:44 val., peržiūros: 278

Vasario 7-osios vakarą, Varpo gimnazijos sporto salėje vyko įmonių lygos C pogrupio reguliariosios rungtynės. Jose susitiko "Saldoga ‒ Košmaras" ir "Freda" ekipos.

Pirmosios rungtynių minutės prasidėjo labai atkakliai. Abi ekipos siaučiančiu greičiu šturmavo gynybą ir atrodė, jog vyks įnirtinga kova. Visgi keli tolimi metimai leido Fredai susikurti dviženklį pranašumą jau po pirmojo ketvirčio. Nors antrajame ketvirtyje šeimininkai "Saldoga – Košmaras" žaidė užsidegę, jiems vis nepavykdavo sumažinti atsilikimo. Jiems trukdė ir netaiklūs metimai, ir pražangos. Na, o svečiai puikiai išnaudojo susikurtas progas ir didino atsilikimą.

Visgi grįžę po ilgosios pertraukos šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą. Keli taiklūs tolimi metimai, kibi gynyba leido priartėti ir po trečiojo kėlinio atsilikimas -11. Lemiamo ketvirčio pradžioje jau atrodė, jog šeimininkams pavyks perlaužti rungtynes. Sumažintas atsilikimas iki vienženklio skaičiaus leido suprasti, jog taip lengvai šeimininkai pergalės neatiduos. Vis dėlto svečių gynėjai puikiai narstė varžovų gynybą po krepšiu. Lyg ant lėkštutės paduoti perdavimai komandos aukštaūgiams baigdavosi rezultatyviai. Pagirtinai žaidę svečiai išsivežė pergalę rezultatu 67:80 (16:29, 15:19, 23:17, 13:15).

Vytenis Gailiūnas

„Freda“ lengvai palaužė „ Saldoga ‒ Košmarą“ (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:44 val.)„Freda“ nugalėjo „Promatik“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Saldogą ‒ Košmarą“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Adma“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Saldoga ‒ Košmaras“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 20:22 val.) „Omega“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Omega“ atlošė septynių taškų deficitą ir nugalėjo serijoje „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Donelaičio“ ekipa turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ pranašumą (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:56 val.)Keturiese likę „Omegos“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 22:34 val.)Antroje rungtynių pusėje „Freda“ įveikė „Coca ‒ Colą“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:41 val.)