Eldažnis & Limobus.lt vs Plastena (55:88)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 07 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Plastena“ iškovojo įtikinamą pergalę

2022 kovo 07 d., Pirmadienis, 22:07 val., peržiūros: 282

Pirmadienį, kovo 7 dieną, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, 2 turo pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Eldažnis & Limobus.lt” bei svečių „Plastena“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri gana greitai susikrovė septynių taškų pranašumą. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas tarp komandų per daug nepasikeitė. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:20. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos itin strigo puolime ir žaidė itin nerezultatyviai. Tačiau tuomet ledus pralaužė “Plastena”, kuri pataikė tris tolimus metimus paeiliui ir įgijo jau dviženklį pranašumą. „Eldažnis & Limobus.lt” ekipa pradėjo lipti iš duobės, kuomet spurtavo ir pelnė devynis taškus be atsako. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:41.

Trečiąjį ketvirtį 11:1 spurtu pradėjo „Plastena“ ir netrukus skaičiavo jau gan solidų dviženklį pranašumą. „Eldažnis & Limobus.lt” nerado jokių kelių link krepšio prieš varžovų zoninę gynybą. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai dar užpuolė kelis kartus ir neleido savo varžovams dar toliau nutolti. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 40:62. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Plastena“ iškovojo gana įtikinamą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 55:88.

16 taškų

„Plastena“ iškovojo gan lengvą pergalę (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Plastena“ antroje ketvirto kėlinio pusėje palaužė „Promatik“ komandą (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Adma“ naujuosius metus pradėjo pergalingai (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 21:08 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Plastenos“ pranašumą (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 21:20 val.)Puikus rungtynių startas nulėmė „Vilmistos“ pergalę (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 20:08 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Metal“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:16 val.)„Adma“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:04 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Eldažnis & Limobus.lt pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Plastenos“ penketukas susitvarkė su „Vilmistos“ šešetuku (2022 vasario 24 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)