Eldažnis & Limobus.lt vs Kelių priežiūra (75:54)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 14 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Įmonių lygoje: užtikrinta Eldažnis & Limobus.lt pergalė prieš Kelių priežiūra

2022 kovo 14 d., Pirmadienis, 22:22 val., peržiūros: 369

Pirmadieni, Kovo 14 diena, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje susitiko Įmonių lygos D pogrupio kamandos šeimininkai- Eldažnis & Limobus.lt bei svečiai- Kelių priežiūra.

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abejos komandos keitėsi taikliais metimai tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasakoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis: 23:17. Antrajame kėlinyje geras M. Ungurio žaidimas puolime (8 tšk) leido šeimininkams įsibėgėti. Pasinaudoję Kelių priežiūra klaidomis, Eldažnis & Limobus.lt surengė spurtą greitomis atakomis bei į trečiąjį kėlinį išsinešė dviženklį pranašumą. Trečiajame kėlinyje Kelių priežiūra dar bandė taisyti situaciją realizuodami 7 metimus iš žaidimo, tačiau šeimininkai ir toliau tęsė sėkmingą žaidimą puolime ir toliau didino skirtumą tarp komandų- 64:43. Ketvirtajame kėlinyje Eldažnis & Limobus.lt neketino išleisto persvaros iš rankų. Komandinį bei greitą žaidimą pademonstravę Eldažnis & Limobus.lt iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu:75:54 (23:17, 18:8, 23:18, 11:11).

8 taškai

Įmonių lygoje: užtikrinta Plastena pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:18 val.)Įmonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti Adma pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 balandžio 05 d., antradienis, 20:42 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Kelių Priežiūra pergalė prieš Vilmista (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:14 val.)Įmonių lygoje: Promatik įveikė Kelių priežiūra (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:51 val.)Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Rimo & Patikima linija“ nesugebėjo pasipriešinti „Kelių priežiūra“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Kaunas Metal“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Eldažnis & Limobus.lt“ pasipriešinimu (2021 gruodžio 17 d., penktadienis, 21:42 val.)33 M. Šmigelsko taškai atnešė „Coca-cola“ ekipai pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2022 sausio 02 d., sekmadienis, 20:12 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Eldažnis & Limobilus.lt“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Promatik“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)