Vilmista vs Eldažnis & Limobus.lt (87:47)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 10 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“

2022 vasario 10 d., Ketvirtadienis, 21:51 val., peržiūros: 227

Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Vilmista" ir "Eldažnis & Limobus.lt".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Vilmista", kuri greitomis atakomis greitai aitrūko nup varžovų ir susikūrė dviženklį pranašumą ( 19:6). Antrame kėlinyje "Eldažnis & Limobus.lt" ekipai nepavyko užsikurti puolime, o aikštelės šeimininkai toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose - 33:17

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir "Vilmista" toliau įrodinėjo pranašumą prieš varžovus ( 63:30). Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, kur "Eldažnis & Limobus.lt" nesukūrė intrigos ir pergalę šventė šeimininkai, rezultatu – 87:47 (19:6, 16:11, 28:13, 24:17)

6 taškai

„Kaunas Metal“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vilmista“ (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 20:16 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ be kovos nugalėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Plastena“ iškovojo įtikinamą pergalę (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Adma“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Remza“ pasiekė triuškinamą pergalę (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Promatik“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Kaunas Metal“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Eldažnis & Limobus.lt“ pasipriešinimu (2021 gruodžio 17 d., penktadienis, 21:42 val.)Plastena nepasigailėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 08:55 val.)„Vilmista“ rungtynių pabaigoje palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:05 val.)