Omega vs Remza (72:95)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 07 d., Pirmadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Įtemptoje kovoje „Remza“ įveikė „Omegos“ ekipą

2022 kovo 07 d., Pirmadienis, 20:23 val., peržiūros: 215

Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Omega" ir "Remza".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Remza", kuri greitomis atakomis atitolo nuo varžovų, tačiau "Omegai" pavyko susitvarkyti su gynyba varžovų ir sušvelninti skirtumą iki 6 taškų ( 22:28). Antrame kėlinyje toliau "Remza" kontroliavo rungtynės, bet aikštelės šeimininkai pradėjo lipti varžovams ant kulnų. Vis dėlto, kėlinio pabaigoje svečiai surezgė keletą sėkmingų atakų ir atstatė turėtą pranašumą – 38:44.

Po ilgosios pertraukos "Omegai" niekaip nesisekė susitvarkyti su varžovų bokštais ir komandas skyrė dviženklis pranašumas ( 53:67). Ketvirtame kėlinyje "Omegai" nepavyko sukurti intrigos ir pergalę šventė "Remza", rezultatu – 72:95 (22:28, 16:16, 15:23, 19:28)

Ignas Beleiša

Po atkaklios kovos „Kaunas Metal“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai įveikė „Omegos“ ekipą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 20:24 val.)Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įveikė „Remzą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omega“ ekipą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Donelaičio“ be vargo įveikė „Omega“ (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Remza“ čiupo „Įmonių“ lygos bronzą (2022 gegužės 27 d., penktadienis, 20:00 val.)Dienos rungtynėse „Omega“ įveikė „Coca-Cola“ (66:48) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:36 val.)Permainingoje dvikovoje ‒ K. Timofejevo vedamos „Omega“ ekipos pergalė prieš „Promatik“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 20:21 val.)„Coca ‒ Cola“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:12 val.)