Remza vs Hidraulinės sistemos (79:63)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 16 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Remza“ įtikinamai įveikė „Hidraulines sistemas“

2022 kovo 16 d., Trečiadienis, 21:47 val., peržiūros: 280

Kovo 16 dieną, 20:15 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Remza" (šeimininkai) ir "Hidraulinės sistemos" (svečiai). Nors pirmoji susitikimo dalis vyko gana lygiai, tačiau po ilgosios pertraukos "Remza" įjungė aukštesnę pavarą, pasiekė solidų pranašumą ir laimėjo rungtynes įtikinamu rezultatu 79:63 (17:16, 20:16, 25:10, 17:21).

Susitikimo pradžia nebuvo rezultatyvi, abi komandos dažnai klydo, nepataikė, o žaidimas vyko taškas į tašką. Tik prieš pat ilgąją pertrauką "Remzai" pavyko kiek nutolti ir jie pirmavo rezultatu 37:32.

Antroje rungtynių dalyje svečių gynyba nustojo veikusi, "Remza" greitai ėmė tolti, o skirtumas nepastebimai pasiekė net 20 taškų. Nedidelę viltį "Hidraulinės sistemos" dar turėjo ketvirtojo kėlinuko pradžioje, kuomet atsilikimą pavyko sumažinti iki 10 taškų, bet tai buvo viskas. Šeimininkai užtikrintai finišavo ir laimėjo rungtynes rezultatu 73:63.

9 taškai

„Adma“ triuškinama persvara įveikė „Hidraulines sistemas“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 22:50 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Adma“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Kaunas Metal“ atkaklioje kovoje nusileido „Hidraulinės sistemos“ (2022 gegužės 30 d., pirmadienis, 21:36 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2022 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kaunas Metal“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (51:57) (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 22:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ įtikinamai įveikė „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė „Adma“ krepšininkus (2022 kovo 01 d., antradienis, 20:58 val.)Labai nervingose rungtynėse ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:47 val.)Išlaikė pranašumą „Lemora & Minaltra“ ir pavogė pergalę iš „Hidraulinės sistemos“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:22 val.)