Donelaičio vs Omega (88:68)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Donelaičio“ be vargo įveikė „Omega“

2022 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 22:28 val., peržiūros: 296

Pirmadienį, Kovo 3 dieną, 20:40 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko Įmonių lygos komandos „Donelaičio“ (šeimininkai) ir „Omega“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje komandos pradėjo nerezultatyviai ir pirmuosius taškus pelnė tik septintą minutę. Penktą minutę šeimininkai pradėjo spurtą, kurio metu pelnė 7 taškus be atsako (12:5). Vėliau komandos žaidė lygiai. Devintą minutę komandas skyrė 6 taškai (19:13). Kėlinio pabaigoje šeimininkų persvara padidėjo iki 8 taškų (21:13). Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, o vėliau tritaškį pataikė „Omega“. Trečią minutę spurtą pradėjo šeimininkai, kurie pelnė 7 taškus be atsako. Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus šešias minutes rezultatas bubo lygus 36:36. Vėliau dar 6 taškus be atsako pelnė „Donelaičio“ komanda, kuriai pavyko turėti 6 taškų pranašumą – 42:36.

Trečio kėlinio pirmoje pusėje puikiai gynėsi „Donelaičio“, o taiklūs šeimininkų metimai toliau didino persvarą. Sužaidus beveik pusę kėlinio komandas skyrė 14 taškų (57:43). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 18 taškų – 67:49. Ketvirto kėlinio pradžioje du metimus pataikė svečiai. Netrukus penkis taškus be atsako pelnė „Donelaičio“. Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Solidžią persvarą išlaikę šeimininkai įveikė varžovus rezultatu - 88:68.

9 taškai

„Donelaičio“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)Nesunkioje kovoje „Donelaičio“  įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Donelaičio“ tik po atkaklios kovos įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:30 val.)Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Kaunas Metal“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai įveikė „Omegos“ ekipą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Donelaičio“ iškovojo pergalę prieš „Coca-Cola“ (90:81) (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:52 val.)