Rimo & Patikima linija vs Promatik (61:81)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 08 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Ketvirtajame kėlinyje pabėgę „Promatik“ šventė pergalę

2021 lapkričio 08 d., Pirmadienis, 22:15 val., peržiūros: 294

Lapkričio 22 dieną 20:40 val., Kauno profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „Įmonių lygos“ rungtynės, kuriose susitiko „Rimo & Patikima linija“ ir „Promatik“. Rungtynes laimėjo "Promatik" rezultatu 61:81 (18:12, 24:22, 11:21, 8:26).

Pirmojo kėlinio pradžioje geriau sekėsi „Rimo & Patikima linija“. Sužaidus beveik pusę kėlinio šeimininkai jau turėjo beveik dviženklį pranašumą 12:3. Antrą kėlinio pusę geriau sužaidė „Promatik“ kurie sumažino atsilikimą iki 4 taškų 16:12. Antrajame ketvirtyje „Rimo & Patikima linija“ toliau laikė pranašumą beveik pusę kėlino, tačiau kėlinio viduryje svečiai atrado būdų užpulti pozicinėje atakoje, spurtavo 6:0 ir ištirpdė varžovų pranašumą iki 2 taškų. Vis gi iki kėlinio galo „Rimo & Patikima linija“ pavyko susigrąžinti 8 taškų pranašumą 42:34.

Po ilgosios pertraukos „Promatik“ pradėjo dar aktyviau vytis varžovus. Antrajame kėlinyje prabilęs N.Aleknavičius toliau savo individualiais sugebėjimais tempė komandą, kol svečiai rezultatą ne tik išlygino, bet ir persvėrė savo naudai 53:55. Lemiamajame ketvirtyje sužaidus 3 minutes "Promatik" vedlys užsidirbo penktąją pražangą, tačiau be lyderio likę svečiai nepasimetė ir po truputį rinko taškus. Varžovai tuo tarpu neišnaudojo progų nuo baudų metimo linijos, to pasekoje pradėjo šiek tiek chaotiškai žaisti ir "Promatik" paskutinėmis minutėmis visai atritrūko nuo varžovų. Pergalę šventė " Promatik" rezultatu 61:81.

6 išpr. praž.

„Plastena“ antroje ketvirto kėlinio pusėje palaužė „Promatik“ komandą (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Promatik“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 kovo 01 d., antradienis, 22:40 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Freda“ nugalėjo „Promatik“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Plastena“ iškovojo gan lengvą pergalę (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ pirmoji „Rimo & Patikima linija“ pergalė (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 20:06 val.)Nesunkioje kovoje „Donelaičio“  įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:10 val.)Įmonių lygoje: Promatik įveikė Kelių priežiūra (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:51 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Coca-cola“ komandos pergalę (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:14 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ nugalėjo „Promatik“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 20:53 val.)