Promatik vs Kelių priežiūra (76:71)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 07 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įmonių lygoje: Promatik įveikė Kelių priežiūra

2022 kovo 07 d., Pirmadienis, 20:51 val., peržiūros: 373

Pirmadieni, kovo 7 diena KTPMC įvyko įmonių lygos D pogrupio rungtynės tarp šeimininkų- Promatik bei svečių- Kelių priežiūra.

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasakoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apyligis: 17:18. Antrajame kėlinyje geriau sekėsi Promatik, realizavę 7 metimus iš žaidimo, šeimininkai po 20 minučių įgyjo trapų pranašumą- 33:32. Trečiajame kėlinyje geras N. Aleknavičiaus žaidimas puolime, leido šeimininkams spurtuoti greitomis atakomis bei įgyti didesnį pranašumą- 55:50. Ketvirtajame kėlinyje viskas sprendėsi iki paskutinės minutės. Kelių priežiūra turėjo šansą prisivyti Promatik, tačiau, dėka gero R. Petrolio žaidimo po krepšiu, šeimininkai išsaugojo turėtą pranašumą bei šventė pergalę, rezultatu: 76:71 (17:18, 16:14, 22:18, 21:21).

Ernestas Ramanauskas

Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Plastena pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:18 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Kelių Priežiūra pergalė prieš Vilmista (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:14 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Eldažnis & Limobus.lt pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 22:22 val.)Įmonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti Adma pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 balandžio 05 d., antradienis, 20:42 val.)„Donelaičio“ tik po atkaklios kovos įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:30 val.)Įmonių lygoje: Išvargta „Kelių priežiūra“pergalė prieš „Promatik“ krepšininkus (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 20:16 val.)„Rimo & Patikima linija“ nesugebėjo pasipriešinti „Kelių priežiūra“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:38 val.)Po atkaklios kovos „SDG & Gym+ & Volinta Group“ įveikė „Kelių priežiūrą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:24 val.)