KM Steel Service vs TransUnion (64:59)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „KM Steel Service“

2022 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 20:48 val., peržiūros: 660

Lapkričio 20 dieną, 19:00 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "KM Steel Service" (šeimininkai) ir "TransUnion" (svečiai). Nepaisant labai permainingo pirmojo kėlinuko, vėliau, komandos žaidė labai atkakliai ir nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis akimirkomis. "KM Steel Service" išsaugojo persvarą savo rankose ir laimėjo susitikimą rezultatu 64:59 (18:8, 7:19, 23:16, 16:16).

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė sunkiai įtikinamais spurtais, iš pradžių "KM Steel Service" pelnė net 18 taškų be atsako, tačiau svečiai atsakė dar galingesne atkarpa ir sumetė net 19 taškų paeiliui. Nuo tos akimirkos komandų rezultatyvumas sustojo, prasidėjo klampus ir nerezultatyvus žaidimas, o prasidedant ilgajai pertraukai nedideliu skirtumu pirmavo "TransUnion" 25:27.

Po ilgosios pertraukos komandos jau žaidė daug lygiau, nors didžiąją laiko dalį priekyje išliko "KM Steel Service" ekipa, tačiau jų pranašumas nebuvo saugus, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis akimirkomis. "TransUnion" pavyko sumažinti atsilikimą vos iki taškelio, tačiau lemiamu metu komanda neužpuolė, o pergalė atiteko "KM Steel Service" krepšininkams, kurie laimėjo rezultatu 64:59.

Antanas Ramanauskas

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „KM Steel Service“ (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:22 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:03 val.)Per pirmą rungtynių pusę 27 taškus sumetęs A. Makūnas atvedė „Remza“ ekipą į pergalę prieš „KM Steel Service“ (2023 sausio 03 d., antradienis, 21:51 val.)„Remza“ dominavo rungtynėse prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:31 val.)Antroje rungtynių pusėje puolime užstrigusi „KM Steel Service“ nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 18:52 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti „KM Steel Service“ pergalė prieš „Manvesta“ (2023 vasario 21 d., antradienis, 23:17 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „TransUnion“ (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Marex Boats“ pasekė netikėtą pergalę pries „TransUnion“ (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Manvesta“ paskutinę sekundę patiesė „TransUnion“ ekipą (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:08 val.)Po atkaklios kovos „KM Steel Service“ palaužė „Manvestą“ (2023 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)