TransUnion vs Marex Boats (72:75)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 13 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Marex Boats“ pasekė netikėtą pergalę pries „TransUnion“

2023 vasario 13 d., Pirmadienis, 22:59 val., peržiūros: 381

Vasario 13 dienos vakarą, vidaus reikalų ministerijos sporto salėje, įmonių lygos rungtynėse susitiko šeimininkai "TransUnion" ir svečiai "Marex Boats". Po pratesimo pareikalavusios kovos pergalę šventė "Marex Boats" krepšininkai 72:75 (7:22, 16:9, 21:17, 22:18, 6:9).

Nuo pat rungtynių pradžios "Marex Boats" šovė į priekį, puikiai tritaškius metė svečiai nustebino šeimininkus ir po pirmo kėlinio turėjo 15 taškų persvarą. Antrajame kėlinyje svečių taikiklis užstrigo, o tuo pasinaudoja šeimininkai sumažino atsilikimą iki 8 taškų 23:31.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje šeimininkai visiškai sugrįžo į rungtynes, tačiau žaidimo skonį pajutusi "Marex Boats" neleido šeimininkams perimti iniciatyvos. Likus 16 sekundžių ketvirtajame kėlinyje svečiai turėjo 3 tašku pranašumą, tačiau šeimininkus išgelbėjo Antano Narmonto tritaškis, kuris rungtynes pasiuntė į pratesimą. Pratesimą geriau sužaidė svečiai, o rezultatą išlyginti galėjas tritaškis metimas skriejo pro šalį. "Marex Boats" pasekė netikėtą pergalę rezultatus 72:75.

11 atk. kam.

„Manvesta“ paskutinę sekundę patiesė „TransUnion“ ekipą (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:08 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „TransUnion“ (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Promatecha“ po atkaklios kovos nugalėjo „TransUnion“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 01:17 val.)„Omega“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 03 d., antradienis, 22:56 val.)„Coca-Cola“ nelengvoje kovoje privertė pasiduoti „TransUnion“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Plastena“ po atkaklios kovos išsiveža septynių taškų pranašumą prieš „TransUnion“ (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Plastena“ dar kartą įveikė „TransUnion“ ir keliauja tolyn (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:17 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „KM Steel Service“ (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 20:48 val.)Lengvą pergalę įsirašė „Promatecha“. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:02 val.)