Manvesta vs Remza (93:88)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Manvesta“ tritaškiais privertė pirmą kartą pralaimėti „Remza“ ekipą

2022 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 21:42 val., peržiūros: 328

Lapkričio 30 d., Kauno centro sporto mokykloje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Manvesta“ (2-2) ir „Remza“ (3-0) ekipų.

Rungtynes „Manvesta“ pradėjo aštuoniais tolimais šūviais, po kurių pirmą kėlinį jiems pavyko laimėti 26:18.

Antrojo kėlinio pradžioje „Remza“ po P. Stasiulionio metimų artėjo iki vieno taško 27:26, tačiau „Manvesta“ labai greitai vėl kiek atitrūko ir įpusėjus kėliniui buvo priekyje 39:29. Vėliau T.Kazickas dar pataikė du tolimus metimus, kurie leido ir toliau pirmauti dviženkliu pranašumu. Po dviejų kėlinių 54:43.

Trečiajame kėlinuke „Remza“ kiek geriau atrodė puolime nei šeimininkai, o tai leido priartėti prie varžovų. Po trijų kėlinių 73:67.

Lemiamo kėlinuko pradžioje po R.Issak metimo „Remza“ artėjo iki dviejų taškų 73:71. Bet šeimininkai labai greitai vėl atgavo iniciatyvą ir po T. Kazicko tolimo metimo vėl kiek nutolo – 80:72. Rungtynių pabaigoje „Remza“ ekipos spaudimas davė vaisių ir jiems pavyko sumažinti savo deficitą iki trijų taškų, tačiau M. Puotkalio baudos metimai užtvirtino šeimininkų pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 93:88 (26:18, 28:25, 19:24, 20:21).

Darius Didžiūnas

„Manvesta“ panaikino 15 taškų deficitą ir įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Manvesta“ paskutinę sekundę patiesė „TransUnion“ ekipą (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Manvesta“ sezoną pradėjo sunkia pergale prieš „Rhino“ (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Donelaičiai“ po įtemptos kovos įveikė „Remzos“ krepšininkus (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Rezma“ lengvai susitvarkė su lyderio anksti netekusia „Freda“ (2023 gegužės 15 d., pirmadienis, 23:11 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Manvesta“ įtikinamai nugalėjo „Coca-Cola“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:52 val.)Šimtą taškų per tris kėlinius sumetusi „Remza“ nepaliko vilčių „Freda“ ekipai (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 20:15 val.)Manvestos pralaimėjimas (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 22:07 val.)Sunkiai rungtynes pradėję „Remza“ vėliau sutriuškino „Manvestą“ (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 22:00 val.)Aštunfinalį „Manvesta“ pradėjo solidžia pergale (2023 kovo 28 d., antradienis, 22:06 val.)