Omega vs Vilmista (86:85)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 06 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „Omegai“

2023 vasario 06 d., Pirmadienis, 21:30 val., peržiūros: 194

Vasario 6 dieną, 19:15 val., Ringaudų mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Omega" (šeimininkai) ir "Vilmista" (svečiai). Rungtynės buvo labai permainingos, nors didžiąją laiko dalį pirmavo "Vilmista", bet šeimininkai kovojo iki galo ir išplėšė pergalę rezultatu 86:85 (16:26, 27:13, 18:29, 25:17).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo "Vilmista" ir dar pirmame kėlinuke susikrovė dviženklį pranašumą. Tiesa, jų spurtas tęsėsi ne itin ilgai ir antrame ketvirtyje "Omega" atsitiesė. Ilgoji pertrauka prasidėjo "Omegai" jau esant priekyje rezultatu 43:39.

Antroje rungtynių dalyje vėl buvo daug permainų, "Vilmista" dar kartą pabėgo tolyn, o galiausiai viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. "Vilmistos" komandą pražudė pražangos ir neatkovoti kamuoliai, "Omega" baudos metimais persvėrė rezultatą, o "Vilmistos" tritaškis rungtynių pabaigoje tik sumažino deficitą iki minimumo 86:85.

Tomas Raulušavičius

Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „Rimo & Patikima linijai“ (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 21:03 val.)„Plastena“ šiandien pasiekė pergalę prieš „Omega“ (2022 spalio 31 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Donelaičio“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Omega“ ekipą (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.)„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 21:46 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti BC „Rhino“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 kovo 17 d., penktadienis, 20:40 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Promatecha“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:24 val.)Imonių lygos D pogrupyje: išvargta „Vilmista“ pergalė prieš „Marex Boats“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę įveikę BC „Rhino“ (2023 sausio 03 d., antradienis, 20:34 val.)„Coca-Cola“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:20 val.)Jono Snudaičio šou ir „Vilmista“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Manvestą“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:38 val.)