Freda vs Hidraulinės sistemos (75:40)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 27 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Freda namuose švenčia pergalę

2023 vasario 27 d., Pirmadienis, 23:01 val., peržiūros: 223

Vasario 27 dieną, Pirmadienį, Jachtklubo krepšinio salėje susitiko šeimininkų komanda Freda ir svečių komanda Hidraulinės sistemos.

Pirmojo kėlinio metu pirmieji taškus pelnė Freda komandos žaidėjai. Taikliais tritaškiais Freda išsiveržė į priekį, tačiau dvitaškis prie dvitaškio Hidraulinės sistemos ėmė vytis šeimininkus. Rezultatu 18:12

Kuomet antrojo kėlinio metu Hidraulinės sistemos komandai sunkiau sekėsi pelnyti taškus, Freda stabiliai dviženkle persvara žengė į priekį. Antrasis kėlinys baigėsi taikliais abiejų komandų tritaškiais, tačiau ši rungtynių pusė baigėsi rezultatu 40:26

Po ilgosios pertraukos greitomis atakomis pasižymėjusi Freda komanda vis labiau tolo nuo savo varžovų. Iki rungtynių pabaigos, žaidimo tendencija išliko tokia pat. Rezultatu 75:40 (18:12, 22:14, 23:11, 12:3) Freda šventė pergalę.

6 taškai

„Freda“ iškovojo lengvą pergalę (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:23 val.)Dar viena pergalę į Fredos sąskaitą (2023 kovo 06 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:58 val.)„Freda“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Promatechą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:43 val.)Paskutinę sekundę Manvesta išplėšė pergalę (2023 kovo 21 d., antradienis, 22:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)Tvirta „Freda“ komandos pradžia antrajame etape (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 22:55 val.)Ketvirtfinalio kovoje Hidraulinės Sistemos pelnė pirmąją pergalę (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Freda“ atkrintamąsias pradėjo užtikrinta pergale prieš „Rhino“ (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 22:01 val.)Užtenka mažumos, pergalei pasiekti ‒ „Freda“ (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:20 val.)