Hidraulinės sistemos vs Freda (68:58)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 balandžio 12 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Ketvirtfinalio kovoje Hidraulinės Sistemos pelnė pirmąją pergalę

2023 balandžio 12 d., Trečiadienis, 21:40 val., peržiūros: 269

Balandžio 12 dieną, Trečiadienį, Kauno Kolegijos mažojoje salėje įvyko Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp salės šeimininkų Hidraulinės Sistemos bei svečių komandos Freda.

Pirmojo kėlinio metu komandos žaidė apylygiai. Freda šio kėlinio metu pelnė tritaškius, kurių Hidraulinėms Sistemoms nepavyko pelnyti. Tačiau paskutinėmis sekundėmis Hidraulinės Sistemos žaidėjas Marius Markevičius pelnė dvitaškį, kuris leido šiai komandai užbaigti pirmąjį kėlinį priekyje rezultatu 16:15

Antrojo kėlinio metu intriga vis augo. Komandos vis lipo viena kitai ant kulnų. Šis kėlinys buvo ne toks rezultatyvus kaip pirmasis, Hidraulinės Sistemos išlaikė lyderių poziciją, nors ir nedideliu skirtumu, rezultatu 28:26

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje kiek pakito. Sauliaus Klimkevičiaus vedama Hidraulinių Sistemų komanda atitrūko nuo Fredos ir kėlinio eigoje šeimininkai įgijo dviženklę persvarą. Paskutinio ir lemiamojo kėlinio metu Freda dar bandė sumažinti esamą persvarą. Svečių komanda buvo susirinkusi negausiai, tad galbūt nuovargis ir daromos klaidos pakišo koją. Rezultatu 68:58 (16:15, 12:11, 28:14, 12:18) Hidraulinės Sistemos šį vakarą šventė pergalę.

14 atk. kam.

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:58 val.)Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)Pirmoji „Hidraulinės sistemos“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 22:31 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:29 val.)Permainingose rungtynėse: „Hidraulinės sistemos“ pergalė prieš „Plastena“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 23:15 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po atkaklios kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 kovo 14 d., antradienis, 22:28 val.)“Freda“ palaužė “Hidraulinės sistemos“ ekipos pasipriešinimą (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:20 val.)Hidraulinės Sistemos žengia toliau atkrintamosiose (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Freda“ trečiose serijos rungtynėse nepaliko vilčių „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:27 val.)