Hidraulinės sistemos vs Promatecha (67:70)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 balandžio 02 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Hidraulinės Sistemos žengia toliau atkrintamosiose

2023 balandžio 02 d., Sekmadienis, 22:27 val., peržiūros: 283

Balandžio 2 dieną, Sekmadienį, Kauno Technikos Kolegijoje įvyko aštuntfinalio rungtynės tarp šeimininkų komandos Hidraulinės Sistemos ir svečių komandos Promatecha.

Pirmojo kėlinio metu stabiliai žaidimą į savo rankas pasiėmė salės šeimininkai. Pasinaudodami Promatecha klaidomis, Hidraulinės Sistemos pirmąjį kėlinį užbaigė rezultatu 24:16

Antrasis kėlinys buvo mažiau rezultatyvus. Kamuolys nebe taip gerai krito į krepšį, kaip pirmojo kėlinio metu. Visgi veiksmo čia taip pat netrūko. Stabilią dviženklę persvarą Hidraulinės sistemos išlaikė iki pat ilgosios pertraukos. Rezultatu 38:28 komandos ėjo ilsėtis.

Po ilgosios pertraukos, kiek pailsėjusi Promatecha komanda palaipsniui artėjo prie savo varžovų. Antroje rungtynių pusėje salės svečiai ėmė pelnyti daugiau taškų kėlinio metu. Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis rezultatas tapo lygus. Komandos aikštelėje ėmė stumdytis vieno taško skirtumu. Švieslentėje tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms, taiklus N. Aleknavičiaus tritaškis pelnė Promatechai pergalę. Rezultatu 67:70 (24:16, 14:9, 14:20, 15:25) Promatecha šventė pergalę.

Visgi, tokio taškų skirtumo nepakako Promatechai sėkmingai žengti toliau Play-off'uose. Pirmosiose rungtynėse prieš Hidraulines Sistemas, Promatecha nusileido šiai komandai 15 taškų. Tad šios rungtynės lėmė Hidraulinės Sistemos komandos sėkmingą kelionę tolimesniuose atkrentamųjų rungtynių etapuose.

9 taškai

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana užtikrintai susitvarkė su savo varžovais (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:04 val.)Pirmoji „Hidraulinės sistemos“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 22:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Donelaičio“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 18:53 val.)“Freda“ palaužė “Hidraulinės sistemos“ ekipos pasipriešinimą (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:20 val.)Ketvirtfinalio kovoje Hidraulinės Sistemos pelnė pirmąją pergalę (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Promatechą“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsime palaužė „Donelaičio“ komandą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 16:21 val.)