Kauno Rami vs BC „Rhino“ (80:64)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 balandžio 29 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno rami“ įveikė BC „Rhino“

2019 balandžio 29 d., Pirmadienis, 20:55 val., peržiūros: 772

Balandžio 29 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje susitiko „Pavasario „Sportturas“ taurė 2019” lygos komandos „Kauno rami“ (šeimininkai) ir BC „Rhino“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 80:64 (21:16, 18:28, 21:10, 20:10).

Nuo rungtynių pradžios aikštelėje užvirė rimta kova. Komandos buvo itin susikaupusios ir pasiruošusios rungtynėms. Šiek tiek geriau gynyboje dirbę šeimininkai pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 21:16. Antrajme kėlinyje situacija šiek tiek pasikeitė. Suaktyvėjusi varžovų gynyba leido svečiams ne tik išlyginti rezultatą, bet ir įgyti pranašumą. Po dviejų kėlinių priekyje BC „Rhino“ rezultatu 39:44.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Kauno rami“ surengė spurtą ir susigrąžino turėta pranašumą. Visą kėlinį naudoję spaudimą išprovokavo varžovų klaidas ir galėjo surengti nemažai greitų atakų. Kėlinuko gale BC „Rhino“ įmetė pora tolimų metimų ir sušvelnino rezultatą. Po trijų kėlinių priekyje “Kauno rami” 60:54. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar labiau padidino tempą ir pergalę šventė rezultatu 80:64.

“Kauno rami“ komandos treneris Š.Petraitis: „Šiek tiek nuvertinom varžovą, tikėjomės lengvesnės kovos. Bet prisitaikėm ir laimėjom“

„Kauno Rami“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ (82:63) (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 02 d., antradienis, 22:22 val.)„Kauno Rami“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 15:47 val.)„Kauno rami“ tik po atkaklios kovos įveikė „0Septyni“ ekipą (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Iššūkio“ taurės bronza atiteko „Kauno Rami“ ekipai (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:14 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pateko į „Iššūkio“ taurės finalą (2019 gegužės 10 d., penktadienis, 19:39 val.)Tik po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Hidraulinės sistemos – 2“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kauno rami“ ekipą (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Telia“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:13 val.)BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:35 val.)