Kauno Rami vs Hidraulinės sistemos (74:90)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 18 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Hidraulinės sistemos – 2“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kauno rami“ ekipą

2019 balandžio 18 d., Ketvirtadienis, 22:01 val., peržiūros: 808

Ketvirtadienį Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno rami“ ir „Hidraulinės sistemos – 2“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai ir įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo lygus ( 5:5). Po minutės pertraukėlės „Hidraulinės sistemos – 2“ sužaidė puikią atkarpą, kur surengė spurtą 11:1 ir įgijo dviženklį pranašumą ( 6:16). Antrame kėlinyje „Kauno rami“ pavyko atgaivinti savo puolime, tačiau niekaip nesugebėjo panaikinti dviženklio pranašumo – 24:38.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai vis bandė užsikabinti, tačiau metimai nuo tritaškio linijos skriejo pro šalį ir „Hidraulinės sistemos – 2“ pavyko pasiekti rekordinį pranašumą. Per likusį laiką „Kauno rami“ toliau niekaip nesusitvarkė su T.Vasiliausku ir M.Šumlinsku, kurie tempė svečius ant pečių ( 52:63). Lemiame kėlinyje svečiai pradėjo grėsmingai artėti prie varžovau tačiau„Hidraulinės sistemos – 2“ atsilaikė prieš varžovų šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 74:90 (6:16, 18:22, 28:25, 22:27)

„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ sugrįžo iš 18 taškų deficito ir įveikė „Vilmistą“ (75:67) (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 22:30 val.)Tik po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ įtikinamai įveikė savo varžovus ir žengė į finalą (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šešių sūrių“ ekipą ir iškovojo „Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2019” auksą (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 21:35 val.)Įspūdingai lemiamą ketvirtį sužaidusi „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ serijoje išsiveržė į priekį (2019 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)„Iššūkio“ taurės bronza atiteko „Kauno Rami“ ekipai (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:14 val.)„Kauno Rami“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 15:47 val.)„Kauno švara“ nesunkiai įveikė „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:38 val.) Menų kambarys & BC „Rhino“ lengvai nugalėjo „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Kauno rami“ įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 20:55 val.)