Resmila.lt vs Laipsniai (70:78)Kauno mero taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 spalio 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ J. Grušo meno vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

Penkiese susirinkę „Laipsniai“ įveikė „Resmila.lt“ komandą

2016 spalio 11 d., Antradienis, 22:20 val., peržiūros: 1341

Antradienį spalio 11-ąją dieną J. Grušo meno vidurinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos Kauno mero taurės 2016, Atkrintamosios rungtynės (Mažoji taurė), pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Resmila.lt“ ir svečių „Laipsniai“ komandos. Rungtynės prasidėjo didele sparta, kuri išliko iki pat mačo galo, nors svečiai buvo tik penkiese. Pirmo kėlinio pabaigoje svečiai išsiveržė į priekį ir varžovams priartėti leido tik trečiojo kėlinio pabaigoje, tačiau būtent „Laipsniai“ drausmingiau sužaidė rungtynių pabaigoje ir šventė pergalę rezultatu 70:78 (21:26, 17:18, 17:12, 15:22).

Rungtynės prasidėjo taikliu šeimininkų dvitaškiu, tačiau jau kitoje atakoje savo taškų sąskaitą atidarė ir svečių komanda. „Resmila.lt“ spurtavo 6:0 ir sužaidus tris minutes įgijo apčiuopemesnę persvarą (11:6). Antrą kėlinio pusę svečiai sužaidė galingai ir besibaigiant kėliniui trūktelėjo į priekį. Tritaškį su švilpuku pataikė L.Palivanas ir „Laipsniai“ jau turėjo 5 taškų persvarą 21:26.

Antrasis ketvirtis prasidėjo taikliu M. Maslenikovo metimu, sekančioje atakoje dvitaškį pridėjo G.Petrauskas ir rezultatas tapo lygus. Šeimininkams nesisekė rasti būdų kaip pelnyti taškus, o ir metimai iš gerų padėčių skriejo pro šalį, o tuo pasinaudoję svečiai po truputį tolo nuo oponentų ir sužaidus daugiau nei pusę kėlinio šeimininkų deficitas jau buvo 12 taškų (28:40). Likusį laiką „Resmila.lt“ krepšininkai sužaidė užtikrinčiau ir prieš ilgąją pertvarką sumažino savo atsilkimą – 38:44.

Po didžiosios pertraukos šeimininkams pavyko priartėti ir išlyginti rezultatą (46:46). Svečiams pavyko šiek tiek atitrūkti, bet likus žaisti apie 2 minutes, šeimininkams po ilgo laiko pavyko išsiveržti į priekį, bet iki kėlinio pabaigos persvaros išsaugoti nepavyko. Prieš lemiamą rungtynių dalį svečiai pirmavos vos 1 taško skirtumu – 55:56.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai. Šeimininkams krepšys vėl tarsi užsirišo, o svečiai toliau po truputį rinko taškus ir sužaidus pusę kėlinio jau vėl pirmavo dviženkliu skirtumu 56:67. „Resmila.lt“ kilo į lemiamą šturmą, priartėjo iki 6 taškų – 65:71, tačiau svečiai nepasimetė ir drausmingai sužaidę likusį laiką šventė pergalę rezultatu 70:78.

„Laipsnių“ komandos kapitonas A.Jankevičius po rungtynių džiaugėsi savo komandos žaidimu: Šiandiem mums padėjo užsispyrimas, varžovus pažįstam iš seniau. Varžovų komandoje yra keli žaidėjai, kurie anksčiau žaidė pas mus, todėl buvo principinė kova. Rezultate atsispindi, kad kova buvo taškas į tašką. Rungtynės buvo sunkios. Manau, pergalę lėmė smulkmėnos: vienas kitas perimtas kamuolys, vienas kitas taiklus metimas, geresnė gynyba. Tiesiog vyrai buvo užsivedę ir šventėm pergalę.

Resmila.lt: Dovydas Jurkevičius – 24 tšk., Gintaras Petrauskas – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Šiukščius – 7 tšk.

Laipsniai: Lukas Palivanas – 21 tšk. (16 atk. kam.), Mantas Jankevičius – 19 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Aurimas Jurkšaitis – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Artūras Jankevičius – 13 tšk.

„Sporto Manija“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:52 val.)Stebėtiną kovingumą pademonstravę „Laipsniai“ parklupdė United ‒ „Alta transportas“ ekipą ir keliauja į finalą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)Keturiese likę „Laipsnių“ žaidėjai nesugebėjo pasipriešinti „Akademijai“ (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:10 val.)Nerezultatyviose „Kauno mero Mažosios taurės“ finalo rungtynėse auksu pasidabino „Galera“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 15:36 val.)„Resmila.lt“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2016 spalio 04 d., antradienis, 23:02 val.)„Kauno TPMC“ sezoną pradėjo pergale (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)LSK „Technoera“ po atkaklios kovos išsikovojo kelialapį į didžiąją taurę (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:45 val.)